SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

Sp0oN

Anno Zero LTD
Сайт: www.izkustvoto.com
ПР2 на началната страница, вътрешните страници след слапа на гугъл - ПР0.
В момента около 40,000 страници в индекса на Гугъл (все още не е индексирал всички, очакваме още скоро).
Backlinks според гугъл: 56 (?! бяха 306, сега като ги погледах 56, а няма линк който да не си е на мястото ?!)
Backlinks според яху: 6,820,
Backlinks според яху-линкдомейн: 10,300,
354 страници в индекса ня Яху, 948 в този на МСН.
1043617 според новият алгоритъм на Алекса.

Посещаемост:

между 400 и 600 уникални посещения дневно,
средно 1400-2000 импресии дневно,
приблизително средно 12-13,ооо посещения месечно (уникални),
средно 44-45,ооо импресии месечно.

Посетители:

Възраст между 17-55 години, най-преобладаваща - 27-35.
Хора са основно с интереси в направленията на: музиката, киното, рисуването, технологиите, изкуството като цяло, развлеченията (сайтове за флаш игри, видео къмюнитита и так далее).
Платежоспособни работещи хора, 80% с висше или специално образование.

Банер реклама

Цени:

I. Рекламно каре, горен-ляв квадрат (където е сега АдСенс-а):
Размери: 180х150
Файлове: swf, jpg, gif, png. Без ограничение в размера (естествено не със безумни стойности като 1-2-3 МБ например...)
ЦТР (като ориентир само го давам): 0.84% при не-контекстуални текстови реклами от гугльо.
Цена на месец (100% ротация!): 20 лева.

II. Рекламно каре, меню ляво правоъгълник (където е сега АдСенс-а):
Размери: 120х600
Файлове: swf, jpg, gif, png. Без ограничение в размера (естествено не със безумни стойности като 1-2-3 МБ например...)
ЦТР (като ориентир само го давам): 0.50% при не-контекстуални текстови реклами от гугльо.
Цена на месец: 30 лева.

III. Рекламно каре, точно над статиите:
Размери: 468x60
Файлове: swf, jpg, gif, png. Без ограничение в размера (естествено не със безумни стойности като 1-2-3 МБ например...)
ЦТР не давам като ориентир, тъй като до сега не съм слагал такъв банер и незная ефективността.
Цена на месец: 35 лева.

Текстова реклама
Текстовата реклама се предлага само за контекстуални сайтове (сайтове за хобита, забавление, изкуство, култура, общество и так далее).

Текстова реклама от началната страница: 10 лв месечно,
Текстова реклама на 60% от страниците (там, където се появяват странични меню-та): 14 лв месечно,
Текстова реклама на всички страници на сайта: 20 лв месечно.

Важна забележка:
Минимален абонаментен период за текстова реклама - 90 дни.


Плащания по банков път, или на ръка.
За допълнителни въпроси, пишете в темата, Лично Съобщение (Л.С.) или телефон 0889 594626 / Г. Илиев.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

Обнових цените, дано вече ви допадат ...
едит: освен цените обнових и статистиките...
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

пак ли не са ми наред цените...
Моля ви, поне ми кажете, кое не е наред, че никой не иска да си купи каквото и да било...!

Ок, за първия поръчал 50% отстъпка от едното нещо ...
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

Ами добре.. мойто мнение (без да се засягаш) е че ти е рано да продаваш реклама. Развий сайта още. А също е ималко скъпичко.

Текстова реклама на всички страници на сайта: 20 лв месечно.

Аз я давам за 10 лева, с ПР4, 6К+ уникални дневно, 70К индексации в гугъл.
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

С отстъпката, става таман 10 кинта.

Текстова реклама на всички страници на сайта за 5 лв месечно, мисля че ще се намерят хора които ще ти платят за няколко месеца, въпреки че си с ПР2
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

пак ли не са ми наред цените...
Моля ви, поне ми кажете, кое не е наред, че никой не иска да си купи каквото и да било...!
Ок, за първия поръчал 50% отстъпка от едното нещо ...
Здравей!
Взимам вариант - текстова реклама, само от главната страница за 3 месеца с 50% = 15лв
Правилно?
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

@бендио: аз бях с пр4, няколко тройки имного двойки на вътрешните, но нещо стана и сега съм с пр2 само ...
относно скъпото ... аз смятам, че аудиторията на сайта ми е скъпа -> рекламата е скъпа ... някъде бях пуснал резултатите от проучването за хората които посещават сайта... според мен е безбожно евтино. Освен това нишата ми не са игрички снимки или т.н., не е масова, така че незнам защо сравняваш трафика... но както и да е... сео-пи4 имаш лс.
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

сори. не знаех че си бил с пр4
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

Прощавайте,
някой може ли да обясни защо PR има такова влияние върху избора?
 
Re: ПРОДАВАМ: Рекламно пространство

защото хората си мислят, че е важен... аз от както ме орязаха на ръка за пр-а бота ме индексира по-добре и за някой неща ме класира по-добре... нека нямам пр ;D
 

Горе