SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Падане на PR от 3 до 1??

cyf

New member
Здравейте,

Днес видях, че Google е понижил PR от 3 на 1 на главната страница на сайта. Нищо не е променено по страницата изключвайки това че съм добавила бутон "Добави ме" (http://www.dobavigo.com/). Някакви идеи защо са ме понижили?

Re: Падане на PR от 3 до 1??

Хич дан ти пука за ПР,

аз имам сайт с пр 0, който е в топ 5 по страшно конкурентна дума.

Казам ти го не случайно - гледай си приоритетите и дан ти пука за ПР.

Гугъл са си измислили ранга, те си решават кога, как и колко да дават :)

Може да са ти намалели входящите връзки или от много време да нямаш нови, свежи връзки. Или да си сгафил нещо, примерно да си продавал връзки.

Защо свързваш нямалянето на ПР само с някакви промени по страницата?

Може да са ти намалели входящите връзки или от много време да нямаш нови, свежи връзки. Или да си сгафил нещо, примерно да си продавал връзки.

Защо свързваш нямалянето на ПР само с някакви промени по страницата?

Става дума за фирмен сайт.За продажба на връзки и дума не може да става. Иначе имаме нови връзки, но сайтовете които са сложили линк към нас са с по-нисък PR...Възможно ли е заради това да ни е паднал PR?

Ами защото май не четете целия пост :)

А кой е сайта, на които му е паднал ПР от 3 на 1 ?

-2PR си е обичайно наказание. това е от първите стъпки. Следващата е PR0.
Вече защо така е по труден въпрос...

Имам си сайт без никаква идея що тъй. Има си наказания по класирането за вървежни думи и ПР беше 4->2->0. Линкове не са отпадали даже нови има при това силни. Резултатът от санкциите е, че по 2-3 основни фрази е малко назад сайта но пък за лонгтейл не пречи(поне не много).

Относно идеите от какво се получава, освен продаване на линкове на "лощи хора" другото са си чисти спекулации и вероятно зависи от субективното мнение(и настроение) на някой индиа-нец(може и БГ-земец да е бил) оглеждал сайта ти.

Горе