SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плъгин за Wordpress

chokoev

Member
Имам блог с над 150 статии и реших да сложа AdSense. Има ли някой плъгин който да добави във всички статии един квадрат в началото на статията, който да бъде например в лявата страна (align), а отдясно да си седи текста.
 
Re: Плъгин за Wordpress

Не ти трябва плъгин, може да го направиш лесно като редактираш активната тема. Влизаш в администраторския панел -> външен вид -> редактиране -> публикация и над
Код:
<?php the_content('<p>Read the rest of this entry »</p>'); ?>
поставяш кода предоставен от Adsense.
 
Re: Плъгин за Wordpress

Има ли някой плъгин който да добави във всички статии един квадрат в началото на статията, който да бъде например в лявата страна (align), а отдясно да си седи текста.

Whydowork Adsense е плъгина за който питаш
 
Re: Плъгин за Wordpress

И аз си го правя в темплейта
преди да изплюеш статията слагаш това
<div style="float: left; background:#EEEEEE; border:double; border-bottom-color:#0000FF font-size:9px; width:336px;height="280" align="left">
<кода на адсенс> </div>
 
Re: Плъгин за Wordpress

Whydowork Adsense е наистина чудесен плъгин. Горещо го препоръчвам на всички. Благодаря, че го споделихте с мен.
 
Re: Плъгин за Wordpress

Спорет мен няма смисъл от плъчин за такова елементарно нещо. Пъй и малко или много плъгина ще мъчи системата.
 

Горе