SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

Здравейте!
За съжаление единия ми сайт го спряха по необясними за мен причини.

Някой може ли да ми обясни защо, че да направя корекции ?

В момента съм с около 64 евро в адсенс и вече съм получавал транзакции от този сайт.

Ето го съобщението.

"Здравейте,
Този имейл има за цел да Ви уведоми, че понастоящем един от уебсайтовете Ви не спазва програмните правила на AdSense, в резултат на което показването на реклами за него е деактивирано.

Идентификационен номер на проблем: 24771889

Показването на реклами е деактивирано за:gledai-filmi.blogspot.cz

Примерна страница, където има нарушение:http://gledai-filmi.blogspot.cz/2011_01_01_archive.html

Изисквано действие: Проверете дали останалите сайтове в профила Ви спазват правилата.

Текущо състояние на профила: Активен


Обяснение на нарушението




Издателите в AdSense нямат право да показват реклами от Google на уеб страници, чието съдържание е защитено с авторски права, освен в случаите, когато имат необходимите законни права за това. Това включва сайтове, показващи защитени с авторски права материали, хостващи защитени с авторски права файлове или предоставящи връзки, които стимулират трафик към сайтове, съдържащи защитени с авторски права материали.

Сред примерите за защитено с авторски права съдържание, което може да изисква законни права за показването, са, но не само:

телевизионни предавания, филми и аудиофайлове;
достъп до поточно предаване на кабелна или сателитна телевизия;
книги и/или електронни книги;
видеоигри;
изображения.
Ако не сте създали съдържанието самите Вие или ако сте го направили с помощта на съдържанието на други хора като материал за източник, трябва да изясните въпроса дали имате лиценз, или дали не се прилага изключение. За повече информация за съдържание с потенциално нарушение, моля, прегледайте нашите програмни правила и тези съвети от екипа по правилата относно избягването на нарушаването на авторски права.



Изисквано действие: Проверка на профила за спазване на правилата
Въпреки че показването на реклами е деактивирано за горния сайт, профилът Ви в AdSense остава активен. Моля, имайте предвид, че горният URL адрес е само пример и същите нарушения може да съществуват на други страници в този уебсайт или други сайтове, които притежавате. Поради това Ви препоръчваме да отделите време и да прегледате другите си сайтове, за да се уверите, че спазват правилата ни, както и съответно да ги наблюдавате, за да намалите вероятността от бъдещи имейли от нас относно правилата. Освен това, моля, имайте предвид, че екипът ни си запазва правото да деактивира профили по всяко време, ако продължим да виждаме нарушения."
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

и какво се чудиш, или са те репортнали или сами са те намерили че имаш материали с авторско право, изчисти сайта и ще си продължеш да го ползваш за адсенс
 
Re: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

Не разбирам, кое точно не ти е ясно :) Те са ти обяснили баш защо са ти спряли рекламите - нарушаваш авторско право на някой.
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

Сайта не го поддържа от 2011-та насам.
Дневно има-няма 50 посетители.
Главния сайт е gledai-filmi.blogspot.com, а не cz.
Като съдържание има ревюта и трейлъри.
Те до колкото знам нямат ограничения в разпространяването.

Предполагам, че може заради снимките, защото на някой публикации съм ги слагал като външни и не съм писал източника.
Вашето мнение ?
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

в блогър няма главен сайт, кой откаде влиза затова ти вади друго разширение отзад заради страната, сайта си е все един и същ, предполагам че си кандидаствал с друг сайт и после си праснал и на този рекламите и сега са те гепили, ако искаш да си изтеглиш парите че си наближил минимума, мани всичко от тоя блог което може да ги нерви, иначе ще изгориш с този акаунт
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

в блогър няма главен сайт, кой откаде влиза затова ти вади друго разширение отзад заради страната, сайта си е все един и същ, предполагам че си кандидаствал с друг сайт и после си праснал и на този рекламите и сега са те гепили, ако искаш да си изтеглиш парите че си наближил минимума, мани всичко от тоя блог което може да ги нерви, иначе ще изгориш с този акаунт

Май това е най-доброто решение.
Благодаря на отзовалите се
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

Ние в такива случаи трием всичко и възстановяваме една по една само сигурните публикации. Но проблемът в случая е във филмите онлайн, мисля. Така че трийте смело!
 
За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

За: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

ако ти си писал ревютата няма проблем. пускаш заявка за преразглеждане и обясняваш. понякога адсенс правят грешки и после нещата се оправят
виж, ако са крадени вече си е проблемно
 
Re: Показването на реклами от Google AdSense на сайта Ви бе деактивирано

махай адсенса от този бло, също така на подобни сайтове не слагай адсенс, за да не ти замине и целият акаунт.
 

Горе