SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

Ти вярваш ли още в Дядо Коледа? bux сайтовете са загубена кауза.
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

За тоя сайт се сещам с усмивка, по рано участвах там спомням си как в едно прекрасно утро влезнах и разбрах, че са понизили печалбата от клик с една нула пред десетичната запетая и вместо 0.01 цент за клик го направиха 0.001. Няма такава сума, унизително и обидно. Повече никога не влезнах там.
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

И аз преди няколко години цъках в такива сайтове. Най-неприятното е, че дори на тези които изглеждат сериозни и плащат на време в един момент им скимва и спират да плащат. За neobux съм чувал хубави неща и май още се държат, но цените им на клик са смешни...
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

В интерес на истината и аз съм го ползвал, преди да разбера, че е супер простотията. Жалко, че още има толкова много хора, които се подвеждат и си губят времето, вместо наистина да работят по смислени проекти
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

Може да се изкара но трябва да вкараш $ т.е купуване на премиум акаунт и реферали..
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

За мен това не бизнес, че да инвестирам някакви пари в него. По-скоро е пирамида, от която печелят единствено собствениците. Толкова хора има, които пишат из форуми и къде ли не, колко добре се печелело от подобни сайтове, а как един не извади разписка за получено плащане?
 
За: Ползвате ли neobux.com?

За: Ползвате ли neobux.com?

За мен това не бизнес, че да инвестирам някакви пари в него. По-скоро е пирамида, от която печелят единствено собствениците. Толкова хора има, които пишат из форуми и къде ли не, колко добре се печелело от подобни сайтове, а как един не извади разписка за получено плащане?

Много добре казано! :) И съм съгласен с по-горните мнения, че е пълна загуба на време.
 
Re: Ползвате ли neobux.com?

Преди няколко години и аз бях се "зарибил". Изкарвах някви 20$ на месец, сега положението сигурно ще е 2$ на месец при същите усилия както тогава. Жалко беше добър начин да изкараш малко пари.
 

Горе