SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Получихте ли първия си wester union превод?

H1pNoTiC

New member
Искам да попитам, защото като дав "История на плащане" ми се появява тоя абзац:
Код:
Имате насрочено плащане, което ще бъде направено до 30-то число на този месец. Ако получавате чекове със стандартна доставка, е възможно доставката да отнеме до 4 седмици, в зависимост от Вашето местоположение. Ако използвате електронен превод на средства (ЕПС) или чекове с гарантирана експресна доставка, плащането Ви трябва да пристигне до 5-то число на следващия месец.

А нямам теглена сума от общия баланс. Да не би случайно като изтегля парите тогава да се промени сумата в общия баланс? Или трябва да изчакам още някой друг ден? Питам понеже очаквах към 20-то число на месеца да направят превода а още няма нищо, а за първи път ще тегля през WU и затова питам
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Как става по точно плащането от уестар йунион, какво трябва да направя
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

ами чакаш да ти го направят и отиваш в най-близкия клон на WesternUnion откъдето си го получаваш като си кажеш номера на превода и носиш лична карта.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Udochudo, преди това обаче трябва да си направиш съответните промени в Адсенс акаунта и да заявиш изрично, че искаш да получаваш пари именно с Уестърн Юниън, не с чек.

Виж в профила си в Адсенс.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

А в каква валута е? WU обръщат ли ги в лева автоматично или са в оригиналната валута? Ако са в оригиналната как се оправят ако има центове примерно?
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

в оригиналната и ти ги обръщат по курса на деня на съответната банка или в долари или пък си ги внасяш във валутната си сметка
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

А в каква валута е? WU обръщат ли ги в лева автоматично или са в оригиналната валута? Ако са в оригиналната как се оправят ако има центове примерно?
При мен понеже беше в оригиналната валута - си ми дадоха доларите до 10 закръглени и другото левчета и стотинки.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

ми аз не съм чувал adsense да е във нещо друго освен в долари. тъй че виж в коя банка която работи с western union курса ти е най-изгоден и си вземи парите от там.
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

ми аз не съм чувал adsense да е във нещо друго освен в долари. тъй че виж в коя банка която работи с western union курса ти е най-изгоден и си вземи парите от там.

съвсем не позна
има и в евро и в какво ли не още. индийците си ги получават също в тяхна валута

ако питаш мен земи си ги от банката в долари и бягай на магурата
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

че аз си имам банкова сметка в долари за какво ми е да сменям, а акаун в adsense имам от 2003 и от тогава на сам не съм се интересувал в каква валута го плащат. пък ти ако искаш и може вземи си ги в рупии.
 
Последно редактирано:
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Още чакам - е*ахти превода. Че трябва да си купувам гуми за колата :D и да си правя каско и сега с това чакане ми късат нервите - през 2 часа проверявам дали са ми пуснали парите
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Още чакам - е*ахти превода. Че трябва да си купувам гуми за колата :D и да си правя каско и сега с това чакане ми късат нервите - през 2 часа проверявам дали са ми пуснали парите
Имате насрочено плащане, което ще бъде направено до 30-то число на този месец. Ако получавате чекове със стандартна доставка, е възможно доставката да отнеме до 4 седмици, в зависимост от Вашето местоположение. Ако използвате електронен превод на средства (ЕПС) или чекове с гарантирана експресна доставка, плащането Ви трябва да пристигне до 5-то число на следващия месец. Научете повече...
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Още чакам - е*ахти превода. Че трябва да си купувам гуми за колата :D и да си правя каско и сега с това чакане ми късат нервите - през 2 часа проверявам дали са ми пуснали парите

утре утре
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Имате насрочено плащане, което ще бъде направено до 30-то число на този месец. Ако получавате чекове със стандартна доставка, е възможно доставката да отнеме до 4 седмици, в зависимост от Вашето местоположение. Ако използвате електронен превод на средства (ЕПС) или чекове с гарантирана експресна доставка, плащането Ви трябва да пристигне до 5-то число на следващия месец. Научете повече...
Е това го четох, но няма изтеглена сума от баланса ми и няма отбелязано плащане все още в "История на плащане" и ей такива работи, а в тия опътвания по-скоро мога повече да се объркам отколкото да разбера нещо. Имам чувството че нарочно ги пишат така тия текстове че да не може никой да ги разбере (за Goo говоря) :D
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

добре бе. хич не е трудно
както досега когато чакаш чековете първо излиза тва дето му казват PIP (payment in progress) минават 1-2-3 дена и после дава да видиш повече информация за плащането
от там си взимаш номерчето и в банката за парите ... задължително с личен документ
 
Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Re: Получихте ли първият си wester union превод?

Минават...понякога и 7-8 и наистина последния път даже на 30ти станаха нещата при мен, така че спокo - участвах в бета теста и всичко беше ок
 

Горе