SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Преглед на публикациите

За: Преглед на публикациите

За: Преглед на публикациите

Дай пример на това, което искаш да постигнеш като краен ефект, ако си го виждал на други WordPress сайтове. Така ще е по-лесно да ти се даде конкретен отговор и плъгин, който да ти свърши работа.
 
Re: Преглед на публикациите

Ами например на някои новинарски сайт като щракнеш да четеш някои пост и отдоло има преглеждана примерно 1743 пъти , такова нещо искам и на моите постове :)
 
За: Преглед на публикациите

За: Преглед на публикациите

Ако се отнася за Уордпрес ползвам Top 10.
 
Re: Преглед на публикациите

Тея дето ми ги дадохте не стават ако сте ме разбрали какво искам и знаете къде има такъв плугин моля дайте , този който е дал fozzy е за топ 10 а аз искам под публикацията отдоло да излизат прегледите :)
 
Re: Преглед на публикациите

Тея дето ми ги дадохте не стават ако сте ме разбрали какво искам и знаете къде има такъв плугин моля дайте , този който е дал fozzy е за топ 10 а аз искам под публикацията отдоло да излизат прегледите :)

Не си прав. Попрочети малко. Този плъгин, който ти дадох ползвам в Razbirach.com Виж до датата точно показва прегледите. Ти можеш да ги сложиш да се показват където си решиш.
 
За: Re: Преглед на публикациите

За: Re: Преглед на публикациите

...аз искам под публикацията отдоло да излизат прегледите...

Точно такъв плъгин ти показах - топ 10. Както и си написал - количеството на прегледа излиза точно след края публикацията, не знам какво толкова си недоволен от това, ако не ти харесва - научи се да обясняваш по-добре!
 

Горе