SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам една заключена тема...

w-seo

Hack3rch3
Здравейте,

Предлагам да се направи една заключена тема за външни посетители + да е заключена и за новорегистриралите се потребители в която тема да се обсъждат:
1. Аномалиите на служби и държавни институции
2. Закони и законопроекти
3. Всякакви други неща, заплашвайки свободата на блогърите, свободата на уеб издателите


Също така предлагам публично да спрем да обсъждаме деликатни двузначни въпроси, тъй като вярвам, че органите на реда и институциите си "сверяват часовника" именно от Интернет, в частност от форумите

Моля ако има повече хора съгласни на това - нека пишат, и Мартин дано ме разбере и дано го направи.
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Няма смисъл.
Откъде да си сигурен, че аз не съм от органите на реда
А аз откъде да съм сигурен, че ти не си? И т.н. Ако поискат ще стигнат където им трябва.
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Е, поне темите няма да светят като муха в кисело мляко. Не виждам никаква пречка темата да е заключена за посетители под ХХХ мнения и под ХХ месеца във форума (дори в това число да попадна и аз)

Щом една информация се обсъжда публично органите винаги могат да достигнат до нея, но защо това да става с два клика в Г?

Другата полза от заключването на някаква "гореща" тема е липсата на полусмислени коментари от случайно прихванали темата хора, които се регистрират само за да ни огреят със своята мъдрост. Не смятам, че има някаква полза от съвети от хора, които живеят с убеждението, че Държавен вестник е кой да е вестник собственост на Държавата.
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Няма смисъл.
Откъде да си сигурен, че аз не съм от органите на реда

Или пък аз :cool:

Да не забравяме, че гласността е основен стълб на демокрацията и трябва да се самоцензурираме единствено ако нямаме друг избор, иначе става едните почват да се крият, другите започват да ги гонят -->дисиденти->ченгета->Лех Валенса->солидарност->Китай->Google->кибер война->goojje.com :D

Все пак подкрепям идеята, щом това ще накара някой да се чувства по-сигурно и по-спокойно и ще му помогне да сподели нещо, което го тормози!

В Русия съм, в Русия съм :D

И все пак стара КГБ мъдрост: "Това, че не сте параноици, не означава, че не ви следят" :D
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Първо, във форума НЕ се обсъждат незаконни неща. Забранено е от правилата на форума и се стряма с всички средства това да се спазва. На администратора му позволява да спи спокойно нощем...

Аз не се притеснявам от мнението ми за данъчните, за законите за ДДС и подобни по-пикантни теми. Туку виж четейки какво мисли обществото, което касаят тези закони, решили да се вземат в ръце.

Колкото до скрита тема ми звучи малко тъпо, но има форум в който не може да гледа някой под ХХХ мнения. w-seo, ти от скоро можеш да го ползваш. Само се огледай наоколо. ;)
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Че то си има такъв форум - "Клуб 300" за потребители с 300+ мнения
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Че то си има такъв форум - "Клуб 300" за потребители с 300+ мнения

е, ние простосмъртните нямаше откъде да знаем :)
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Откъде да си сигурен, че аз не съм от органите на реда.
Теб специално те разследваме за връзки с ФСБ (не музикалната група) :p

Майтапче, да не се обидиш ;).
 
Re: Предлагам една заключена тема...

Sergei-Cho, не всичко е загубено, следващата стъпка е да си двоен агент :D
 

Горе