SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам реклама в сайт за снимки

ilianskim

Senior Member
Здравейте ,
реших да предложа рекламно място в мой проект за снимки .
Ето урл-тo : http://snimki.princrease.com
--------------------------------------------------------------------------------
Ето и ценоразпис :
- Текстови линк цена : 20 лева / месец
- Банер 120х240 (в ляво в секцията)видим на всички страници цена 60 лева / месец /свободна позиция от 2 Декември/
- Банер 728х90 (в шапката на сайта) видим над всяка статия в сайта цена 80 лева месец .
/възможно разплащане с банков превод , paypal /
--------------------------------------------------------------------------------
Ето и характеристиките на сайта :
Page rank 3 на главната и на повечето категории
11,000 индексирани страници .
Регистрирани потребители : 5370
--------------------------------------------------------------------------------
бгкаунтър : http://bgcounter.com/?sts,day,,,,mileff1
Ето и данни от Гугъл аналютик за периода 22 окт- 21 ноември :
Посещения : 28 527
Разгледани страници :275 491
Страници на посетител : 9,66
Боунс рейт 38,81%
Средно на сайта 3 мин и 16 секунди
нови посетители : 73,24 %
--------------------------------------------------------------------------------
За контакти :
skype : ilianskih

--------------------------------------------------------------------------------
snimki.jpg
 
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

Тази цена за какъв % ротация на банерите важи: 33, 50, 100? Има ли възможност за реклама чрез импресии (цена на 1000)?
 
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

Упс забравих да спомена да , че цената е за 100% от импресиите , така сметнато 0,21779 лева на 1000 импресии , но за сега предлагам само 100% или нищо.
 
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

от кой точно сайт имаш фейк посещения , че не разбрах . А и съм силно убеден , че няма как да имаш никакви посещения от мен освен от www.uluble.com ,защото е търсачка . Никъде не съм ползвал скрипта за тиксо даже на майтап . Така , че ще се радвам да изясним нещата тук . Както стана ясно в други теми аз бях и съм против тия фейк номера .
 
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

snimki.princrease.xxx беше сайта ... но в момента немога да открия доказателствата в статистиката така че се извинявам ако съм те нагрубил, и оттеглям обвинението - възможно е и аз да греша ... просто като прочетох сайта в началото на темата веднага ми изплува момента как преди 4-5 седмици го слагам в .хтаксес да му забраня достъпа ...
 
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

Определено грешиш , но както и да е ако някой друг има оплакване за фейк от снимки.princrease.com ще се радвам да сподели :)
P.S единствения вариант да има линкове към твоя сайт е някой потребител да си е вписал твой сайт в лична страница и тя стои коментарите му , в профила му и т.н . Погледнах за изкуството.ком никй не е сложил тоя сайт за лична страница .
P.P.S: и ако съм ползвал скрипта то в кеша на Гугъл щях да имам поне линкове в тиксо а тоя няма освен 1 други няма
http://www.google.com/search?hl=en&...www.tyxo.bg+snimki.princrease.com&btnG=Search
 
Последно редактирано:
Re: Предлагам реклама в сайт за снимки

off/// sujalqvam za latinicata prosto v momenta sum vuzprepqtstvan///

iskam da se izvinq na uluble, naistina ne e negoviqt sait a princease ... sujalqvam, 1000 puti se izvinqvam !
 

Горе