SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръка за хостинг

H1pNoTiC

New member
здравейте

намислил съм да пускам един сайт със съдържание на английски и мисля да се целя в англо-говорящата аудитория - предимно Uk и Usa, но незная къде да хоствам.

коя фирма предлага перфектна видимост от други държави/контитенти без да има някакъв луд пинг разбира се. предпочитам да е бг фирма, защото не съм работил досега с други и нямам и тази нагласа. цената не е от голямо значение, но също е фактор.

благодаря предварително
мирослав
 
не съм сигурен, но при индексация в гугъла има значение къде ти е разположен сървъра. и цената различна ли ще е с тази тук... доста четох тия дни по темата и май ще се наложи да ползвам чуждестранен хостинг пакет
 
Re: Препоръка за хостинг

Site5.com, но не са български и ти трябва кредитна карта за да купиш хостинга.

Собствено IP и перфектен съпорт. Сега даже имат някаква луда оферта.
 
Re: Препоръка за хостинг

Аз ще ти предложа ICN :)
Подръжката няма какво да я коментираме...желязна е. Освен това те имат и сървъри в САЩ, като трансферирането на целия ти сайт към щатския им сървър отнема не повече от час.
Моя блог а на техен хостинг и до сега не съм го видял долу ;)
 
Re: Препоръка за хостинг

Моя блог а на техен хостинг и до сега не съм го видял долу ;)

Такива изявления, за който и хостинг да говорим са малко несериозни. Това, че ти не си го видял, не означава че не е бил офлайн. Или ти постоянно си висиш в сайта и нон стоп натискаш рефреш бутона :)
 
Re: Препоръка за хостинг

Site5.com ли ? Една година бях там.

Пусни един сърч за "Първа награда за най-лайнян хостинг" и чети ВНИМАТЕЛНО.

Тъкмо това се зачетох ще ги проверя по-обстойно :)

Благодаря за информацията!
 
Re: Препоръка за хостинг

Аз доколкото знам за ICN вече не може да се поръча хостинг извън България, при поръчка няма такава опция както беше преди.

icdsoft.bg или hostbulgaria.com това ти предлагам аз.
 
Re: Препоръка за хостинг

Хостинг & домейни
Препоръчвам ти Кю хостър, защото работя от над 1 година с тази фирма и нямам забележки. Кю хостър е риселър на голяма американска фирма ( т.е. сървърите им са само в америка ), което е важен фактор за качеството им.

Надявам се да съм бил полезен
 
Re: Препоръка за хостинг

Такива изявления, за който и хостинг да говорим са малко несериозни. Това, че ти не си го видял, не означава че не е бил офлайн. Или ти постоянно си висиш в сайта и нон стоп натискаш рефреш бутона :)

За това казах не съм го видял, а не че не е бил :)
 

Горе