SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

flogger

New member
Здарвейте всички. Намислил съм да првя сайт нещо като портал и гледам су8ма ти темплейти из нета но нещо не мога да си харесам, а и ме няма много по дизайна, та ако препоръчате някакъв изглед ще ми помогнете доста. Благударъ предварително!
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Какво ще е CMS-то отдолу?
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Най-вероятно Джумла
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Има сайтове специално за безплатни темплейти на Джумла, може да разгледаш тях. Даже си мисля че имаше и някакъв сайт на български на разни пичове дето се занимават само с Джумла, може да питаш и там. В момента не се сещам за конкретни URL-та... ама акъли да дам :icon16:
Ако не си харесаш от тях или ако става дума за сериозен проект по-добре си плати на някой да ти направи.
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Благодаря за съветите. Снощи порових насам натам и намерих някакви дето ще свършат работа. Но все пак ако някой случайно види нещо подобно да свирка. Не е задължително темплейта да е за CMS.
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Joomla! България
Ето го българския портал.
Един съвет: ако мислиш да правиш сериозен портал, инвестирай малко в дизайн и програмиране... Ако не разбираш от дизайн или програмиране, намери си хора, които ще го направят безплатно срещу процент от сайта. Ако ще правиш поредния портал, използвай Джумла и взимай новините от netinfo и dnes.bg
:icon_thum Успех.
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Не си от драскачите, не си и от писачите..... ами какви портали си тръгнал да правиш тогава?!? :shrug:
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Че какъв е проблема?
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

angelovarna каза:
Не си от драскачите, не си и от писачите..... ами какви портали си тръгнал да правиш тогава?!? :shrug:

че идеята като правиш портал е не ти да си пишеш сам, а с помощта и "писаниците" на хора от тази сфера да го развиеш...така че какво лошо има ?
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

И аз това имам в предвид... аз принципно гледам сами да си пишем повечето неща... по-точно колегите пишат, аз съм левак
Но не мисля че за да правиш малък портал ти трябва да си великия програмист и дизайнер
 
Re: Препоръчайте моля, дизайн(шаблон) за портален сайт

Точно така писачите са за това да пишат. А иначе сайта го понаправих и сга ще го доизкусуряваме, с помоща на гореспоменатите. Между другото ако на някой му се драска да се обажда!
 

Горе