SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте SUBMIT програмка

moneymaker

New member
Привет!

Някой от вас ползвал ли е submit software?
Препоръчайте нещо да си закупя? Submitwolf бил добър...? Струват ли си 200$ за него?
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

За английски уеб и артикъл директории можеш да ползваш SubmitEaze.
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

А кои са тези безплатните? Аз намерих някакви събмитващи в 15 директории :( ... Трябва ми нещо малко по-грандоманско :D

Кои са тези готини безплатни ?
А никой ли не си е купувал ? :confused::confused::confused:
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Най-доброто е AllSubmiter-a
Без аналог е.
Като комбайн, всичко има в него.
От парсенето до създаването на бази на автомат + анализи на конкурентите и много други неща.
Става за събмит не само в директории, а и за събмит на статии, пресс-релизи в RSS канали и за каквото ти дойде на ум.
Сайта е
webloganalyzer.biz
Мога да ти го уредя на по-тънка цена, ако те интересува, но за това пиши в Кю-то (има го в профила ми) или на ЛС.
А ако плащаш с webmoney, то цената ще е прилично по-ниска.
Но за подробности на ЛС.
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Submitwolf бил добър...? Струват ли си 200$ за него?

Едно приятелче ме убеждаваше колко бил добър тоя софт... докато не си го купи. После запя друга песен. :)
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Едно приятелче ме убеждаваше колко бил добър тоя софт... докато не си го купи. После запя друга песен. :)

Софта си е ОК
Ползвам го над 3 години (пробвал съм и други) и знам за какво говоря.
А това, че някой не се е научил как се управлява и ползва, то софта тук няма никаква вина. :)
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Бих искал да попитам нещо във връзка с т.нар. Fully functional 14-day trial version, която рекламират в сайта на Allsubmitter. Наистина ли 14-дневната безплатна версия предлага пълните функционалности на програмата и ако да - това включва ли и списък с безплатни директории в нея? Също така, ако работи с пълните си възможности и включва списък с директории, колко голям е той?
И накрая, когато бъде закупена пълната версия, колко броя директории вървят с програмата (без допълнително заплащане от страна на клиента)? Питам, понеже производителят предлага допълнителен списък с 3400 за AllSubmitter при доплащане от $49.
Благодаря предварително!
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Бих искал да попитам нещо във връзка с т.нар. Fully functional 14-day trial version, която рекламират в сайта на Allsubmitter. Наистина ли 14-дневната безплатна версия предлага пълните функционалности на програмата и ако да - това включва ли и списък с безплатни директории в нея? Също така, ако работи с пълните си възможности и включва списък с директории, колко голям е той?
И накрая, когато бъде закупена пълната версия, колко броя директории вървят с програмата (без допълнително заплащане от страна на клиента)? Питам, понеже производителят предлага допълнителен списък с 3400 за AllSubmitter при доплащане от $49, но не разбрах дали си има отделно "вграден списък" с директории при самото закупуване на софт-а.
Благодаря предварително!
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Lilacor, първо мисля че ще се разочароваш от ефекта след първите опити. Сеото си е хамалогия, нищо автоматично при оффпейдж не дава добри резултати.
За цените и софта - има колеги които ще ти продадат неща които ще ти помогнат на далеч по-добри цени от тези на сайта им. Препоръчвам сео пи4. При ауто субмита той е спеца.
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

AllSubmitter-а е най-полезната програма в тази сфера. За съжаление е малко сложна и дори видеата , които са заснети за да ти стане ясно как се разботи с нея , не вършат голяма работа.
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

....извинявай за тъпя въпрос, какво ще рече това "рулира" - тъй като и аз се интересувам

Кърти мифки ;D
 
Re: Препоръчайте SUBMIT програмка

Кърти мифки ;D

..къртим мивки, и не използваме чуждици ;D това че повечето българи използват чуждици и че все повече българските думи изчезват си е голям проблем

аз съм за българските думи, в противен случай дайте пак да започнем по форумите да пишем на латиница - това е равносилно

...просто можеше да се напише AllSubmiter върши работа, но карай, да не се задълбочаваме и да не спамим,
...и аз къде ли се обаждам
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: biks

Горе