SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Приходи от СМС-и

Здравейте.
За сайт, който се предполага да има приходи от СМС-и, задължително ли е да се регистрира някаква фирма и как се декларират такива доходи? А ако по-късно реша например да добавя плащания чрез PayPal и банкова сметка, как стоят нещата?
Благодаря предварително.

П.П Не намерих точно такава тема във форума, може да ме насочите, ако съм я пропуснал.
 
За: Приходи от СМС-и

За: Приходи от СМС-и

не е задължително може и без фирма.Аз съм към мобио и там е обяснено добре.
 
За: Приходи от СМС-и

За: Приходи от СМС-и

Единият вариант е фирма, другият - като физическо лице. При втория вариант по принцип се сключва най-вероятно граждански договор. Всичко зависи от това сайта дали работи с физически лица или само с фирми.
 
Re: Приходи от СМС-и

сключваш граждански, повечето си удържат парите за осигуровки тем подобни и ти изплащат остатъка, от теб се иска в края на годината само да си пуснеш декларацията
 
За: Приходи от СМС-и

За: Приходи от СМС-и

Благодаря за отговорите. За мен по-удобно ще е като физическо лице.
Всичко зависи от това сайта дали работи с физически лица или само с фирми.
С физически лица.

С кого и как да го сключа този граждански договор, може ли да разясните малко повече, че хич не съм наясно?
Благодаря предварително.
 
За: Приходи от СМС-и

За: Приходи от СМС-и

Когато се свържеш с фирмата, която представлява сайта и чрез която ще имаш приходи от СМС-и, ще разбереш за гражданския договор.
 

Горе