SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблеми с Yahoo! mail!!!

nikoladd

New member
Днес открих, че пощата ми в яху, която ползвам за доста домейни от две седмици се прехвърля на един античен мой адрес, който отдавна не съществува.

Тези, които ползват поща от яху проверете дали получавате съобщенията си там!

На мен ми изтекоха два домейна докато не се усетих. Вероятно се е случило като искаха допълнителна информация в последно време от яху. Имах залежали адреси от времето на dir.bg и фирма в която не работя от 7 години насам и го бяха пренасочили към втория. Открих го като ми върнаха пощата със странни хедъри при тестване на съвсем друго нещо ... и съм изкарал така две седмици!!!

А как се е случило при условие, че услугата пренасочване е платена и изобщо не може да го постигнете сами на безплатната поща еоставям на въображението ви.

Единственото краткосрочно решение, което измислих беше платения абонамент и сработи.
 

Горе