SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем при прехвърляне на WMR

pamir

New member
Оказа се, че е невъзможно WMR да се прехвърлят по какъвто и да било начин - трябва да се въведе код от SMS, но той пристига с 5 часа закъснение, когато сесията вече отдавна е изтекла. Писах им имейл, на който разбира се няма никакъв отговор.

Някой знае ли някакъв начин да се изтеглят или прехвърлят WMR?
 
За: Обмяна на WMR

За: Обмяна на WMR

Махни sms-потвърждението, ако ще обменяш дребни суми и няма да държиш голяма наличност по портмонетата.

Ако парите ти трябват в България и очакваш по-големи суми, то има смисъл да вържеш българска дебитна карта към webmoney-акаунта си. При дърпане на по-малки суми си е тесла, но ако изчакваш да се понасъберат и обменяш над 1000 юро накуп, то почти не се усеща.
 
За: Обмяна на WMR

За: Обмяна на WMR

Махни sms-потвърждението, ако ще обменяш дребни суми и няма да държиш голяма наличност по портмонетата.

Ако парите ти трябват в България и очакваш по-големи суми, то има смисъл да вържеш българска дебитна карта към webmoney-акаунта си. При дърпане на по-малки суми си е тесла, но ако изчакваш да се понасъберат и обменяш над 1000 юро накуп, то почти не се усеща.

Добре, и двете неща ако са възможни е супер, но не виждам нито едното от тях как може да стане.

Опция за премахване на SMS потвърждението къде има?

Връзването на дебитна карта как става? Има изписани само някакви странни руски карти като възможности.
 
За: Обмяна на WMR

За: Обмяна на WMR

1. https://my.webmoney.ru/menu.aspx, Настройки -> Безопасность
2. WebMoney.Cards -> привязать карту VISA/MasterCard любого банка в мире и пополнять ее с WM-кошелька

P.S. Странните карти са прибалтийски, не ти трябват. Но имай предвид, че ако вържеш българска карта и ти е важно за счетоводството, то преводите ще идват от Кипър.

Добре, и двете неща ако са възможни е супер, но не виждам нито едното от тях как може да стане.

Опция за премахване на SMS потвърждението къде има?

Връзването на дебитна карта как става? Има изписани само някакви странни руски карти като възможности.
 
За: Обмяна на WMR

За: Обмяна на WMR

1. https://my.webmoney.ru/menu.aspx, Настройки -> Безопасность
2. WebMoney.Cards -> привязать карту VISA/MasterCard любого банка в мире и пополнять ее с WM-кошелька

P.S. Странните карти са прибалтийски, не ти трябват. Но имай предвид, че ако вържеш българска карта и ти е важно за счетоводството, то преводите ще идват от Кипър.

При мен не работи нито едното, нито другото.

1. Настройки -> Безопасность -> Подтверждения - като вляза иска да въведа код от SMS, но такъв не пристига

2. Като се опитам да прикача карта, казва: Пользование сервисом невозможно. Для использования сервиса необходим аттестат не ниже формального.
 
За: Обмяна на WMR

За: Обмяна на WMR

За sms може да е нещо временно, при мен си пристигат (Вивател).

За другото - качи си нивото на атестата до ниво "формален", безплатно е. Няма как да съчетаеш анонимността и връзването на поименна дебитна карта - във всички случаи по-натам ще ти трябват снимки на документи. Ако ще връзваш карта, то вадиш телефона и си щракваш лицевата страна на картата, важните страници от паспорта + някоя комунална сметка, където има изписан адреса ти. След което ги изпращаш на съответния отдел в WebMoney (чрез формата за изпращане на документи).
 
Re: Проблем при прехвърляне на WMR

Аз имах на 2 пъти поред този проблем съвсем наскоро. Отворих ticket на съпорта на Webmoney, отговориха ми и двата пъти след около 24ч. Помогнаха ми и в двата случая. Аз съм с Mtel. Пиши им непременно, често се случват проблеми с верификацията и не винаги причината е в тях, може да е и в мобилния оператор. Ако е в тях мисля, че ще ти помогант. Успех!
трябва да се въведе код от SMS, но той пристига с 5 часа закъснение, когато сесията вече отдавна е изтекла. Писах им имейл, на който разбира се няма никакъв отговор.
 

Горе