SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем след ъпдейт на структурата в сайта.

venga

New member
Здравейте,
преди няколко дни ъпдейтнахме структурата на уебсайта ни, като използваме и редирект 301 за да запознаем линковете старите към новите.
Важен момент е и че вместо дограма иползваме думичката прозорци и то предимно в мета частта.

В момента уебсайта постоянно губи позиции и разбира се в главата са ми един куп идеи и предложения. Обаче според мен не е добра идея да
хвана и да ръчкам мета тайтъли и линковете отново или поне докато трае падането на сайта.

По принцип колкото и да е гадно мисля да изчакам още известно време да видя до къде ще стигне сайта.

Според вас как да действам, да си върна ли отново думичката дограма в линковете, юрл-ите и дескрипшъните?


Имам чувството че ако ъпдейтна нещата сега и викна пак Google да индексира ще стане по тегаво положението ... .. Имате ли подобен опит?
 
налюдавам същото във същата област
Първо-думата дограма е по -търсена и затова думата прозорци е по -добре да бъде допълнителна
второ -има много колеги които използват напълно черни техники за линк -билдинг и ми е много интересно няма ли да ги клъвне пингвина
по мое наблюдение спокойно може да мине месец преди да отрази всички промени гугъл
може и повече
нещо са занемарили търсачката ама....ще видим...
 

Горе