SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем след ъпдейт WP 4.2.1.

isbul

New member
Не мога да променям текст, не се запазват промените. Изключих всички плъгини, няма ефект. Върнах на по- стара версия и се оправи, но автоматично се ъпдейтна на 4.2.1 и пак.
Четох, че се замества wp-db.php. От C panel изтрих новата версия на wp-db.php (public_html/www.sait.com/wp-includes) и качих от WP 4.1 . Сега като се опитам да променя текст, при опит да го запазя излиза бял екран. Бъркам ли някъде?
 
Пробва ли да добавиш:

Код:
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

в края на всички настройки на wp-config.php ?

Къде по-точно да го сложа кода?
Благодаря за бързия отговор.
 
Ъпдейтнал съм на 4.2.2 отдавна.
Нали "/home/public_html/www.sait.com/wp-config.php"?


/**
* WordPress Localized Language, defaults to English.
*
* Change this to localize WordPress. A corresponding MO file for the chosen
* language must be installed to wp-content/languages. For example, install
* de_DE.mo to wp-content/languages and set WPLANG to 'de_DE' to enable German
* language support.
*/

define('WPLANG', '');
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

/**
* For developers: WordPress debugging mode.
*
* Change this to true to enable the display of notices during development.
* It is strongly recommended that plugin and theme developers use WP_DEBUG
* in their development environments.
*/
define('WP_DEBUG', false);
 
Последно редактирано:
Никой не желае да помогне, съгласен съм и да платя за помощта. Ако някой иска да ми пише на лични.
 
Никой не желае да помогне, съгласен съм и да платя за помощта. Ако някой иска да ми пише на лични.
 
Никой не желае да помогне, съгласен съм и да платя за помощта. Ако някой иска да ми пише на лични.

Може ли да инсталираш чисто нова версия на WP и да прехвърлиш съдържанието? Не е нормално да има такъв проблем.
 

Горе