SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с ФБ

Здравейте,
имам проблем от известно време с ФБ.
Имам страничка в ФБ на сайт, в която поставям новините и статии свързани с сайта.
От няколко седмици обаче след като сложа линк към която и да е страница от сайта, вместо УРЛ-то на статията ми се появява линк към IANA — Example domains. Всъщност не само от тази страница, а от който и да е профил в ФБ винаги вмество връзка към Благоевград, се появява връзка към IANA — Example domains.
Благодаря предварително на всички!
 
За: Проблем с ФБ

За: Проблем с ФБ

Едно е сигурно, това се случва само по отношение на бота на фейсбук. Имате ли .htaccess файл и какво пише в него ако може да копнете тук, може нещо да е бърникано вътре, но може да е друго...

Изобщо какво казаха от суперхостинг? Говорихте ли с тях? Най-добре им кажете да погледнат, със сигурност е само по отношение на ФБ проблема.
 
За: Проблем с ФБ

За: Проблем с ФБ

Код:
<link rel="canonical" href="http://www.example.com/product.php?item=swedish-fish&sort=alpha">

Вижте си canonical тага!


Хахаха,.... busted! ROFL
 
За: Проблем с ФБ

За: Проблем с ФБ

Хахаха,.... busted! ROFL

Жалко за хостинг компаниите, че трябва да се занимават с творенията на някои "SEO специалисти"...

@Alf, как стигна до заключението, че проблемът е със сигурност само за FB?
 
За: Проблем с ФБ

За: Проблем с ФБ

Жалко за хостинг компаниите, че трябва да се занимават с творенията на някои "SEO специалисти"...

@Alf, как стигна до заключението, че проблемът е със сигурност само за FB?

Трудно, пробвах днс-и, от щатски сървъри го гледах и т.н. да няма нещо по трасето, но не ми хрумна, че ще гледа каноникала, просто не го знаех това, че се случва!

И да - сигурно е, иначе кажи по отношение на кое друго се случва тоя редирект драстичен. Не говорим за сео.
 
Последно редактирано:

Горе