SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с езиците в тема на wordpress

mitiozo

New member
Имам инсталирана тема, която има в езиците си Руски. Не знам как се пише нов езиков файл, за това отворих ru_Ru и там махнах и промених някой от редовете в превода. Но при задаване на руския като език, никои от моите промени не е станали. :( хелп
 
Re: Проблем с езиците в тема на wordpress

Имам инсталирана тема, която има в езиците си Руски. Не знам как се пише нов езиков файл, за това отворих ru_Ru и там махнах и промених някой от редовете в превода. Но при задаване на руския като език, никои от моите промени не е станали. :( хелп

От опит ти казвам. Плати си на някои да ти го свърши. Също като теб преди време реших да превеждам сам тема за Уодпрес на български. Еми след няколко часа ядове установих, че за това време можех да изкарам повече пари, с които да платя на някои да ми преведе темата.

По твоят въпрос. Езиковят файл може да се преведе с Poedit. Щом си решил сам да се бориш може да питаш Гугъл по този начин.
 
Re: Проблем с езиците в тема на wordpress

Доколкото помня се превежда .po файла и с него се генерира .mo файл, който всъщност се ползва.
 
Re: Проблем с езиците в тема на wordpress

От опит ти казвам. Плати си на някои да ти го свърши.

Колко може да струва подобна услуга?

Тъпото в случая е че искам да сменя само един ред - Read more, а другото да си остане. :)


п.с. С Poedit-a стана - благодаря
 
Последно редактирано:

Горе