SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с лиценз на BuzzBundle

w1ck3dgam3

New member
Имам закупен BuzzBundle от няколко месеца и до сега софтуера си работи нормално, ъпдейтва си се регулярно и т.н.

От няколко дена забелязах, че започва да му тече някакъв срок за подновяване в срок от 30 дена. И когато кликна на бутона за подновяване (не знам защо трябва да я подновявам, след като съм си я купил еднократно) ме закарва на тази страница Stay Updated: BuzzBundle Professional Maintenance Plan Extension Options

Там вежливо ми казват, че се плаща на абонаментен принцип!!! :mad:

Не знам дали става въпрос за цялата програма или само за част от някоя екстра, която са ми я добавили в някой от ъпдейтите. В програмата пише "extend maintrance plan". Та не мога да разбера този мейнтранс план дали е цялата програма или само някоя екстра, която са ми я добавили в някой от ъпдейтите и сега искат пари за нея.

Нека, който има програмата да сподели опит.

buzzbundle.jpg
 
За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

Този, както и всички останали продукти на Link-Assistant изискват постоянни ъпдейти.
Безплатните версии се обновяват безплатно, но при тях липсва сериозна част от функционалността. При платените версии целия арсенал от функции, опции и настройки е налице, но се заплаща допълнително за обновявания. Програмите дори отказват да работят без обновявания.

Ще ти пиша до няколко часа, за да пробваш един мой трик и да кажеш дали при теб работи.
 
За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

Аз съм си купил програмата, дадох бая пари накуп, като никъде не пишеше, че и след това трябва да се плаща допълнително. Пишише, че лиценза е lifetime. Сега просто нещо не схващам какво ще стане след като свършат дните.
 
За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

Знам. Много хора са се подвели по този начин, даже и аз бях на косъм да направя същото.
След изтичането на тези дни (предполагам са били 6 месеца?) програмата ще спре да се обновява. След това ще работи известно време, докато някоя от мрежите не направи промени по алгоритмите и системите си - тогава програмата ще спре да функционира, докато не Я обновиш.
Rank Tracker-а например изобщо не иска да работи, ако нямаш последния ъпдейт на софтуера, без значение какво включва ъпдейта (дали ще е ъпдейт на алгоритмите, за да изкарва верни резултати, или просто някоя козметична добавка към самия софтуер).

EDIT:
Виж: Order BuzzBundle: social media tracking and management software
3. Enjoy free Feature Evolution updates for LIFE, which cover constant updates (every 2-3 weeks) with functionality and user interface improvements. All new social sites, great add-ons, new automation and submission features will be yours for FREE, forever!
4. Get a free 6 months subscription to the BuzzBundle Maintenance plan, which includes algorithm updates for proper interaction with search engines and all supported social networks. These updates are offered FREE for 6 months since the date of purchase. When this period expires, they are offered on a paid basis.
 
Последно редактирано:
За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

За: Проблем с лиценз на BuzzBundle

Опита ми с продуктите на Link-Assistant показва, че продуктите им продължават да работят и след изтичане на платения период до първия ъпдейт на дадената функция, която използваш. Примерно при Rank-Tracker ако ти е изтекъл, но няма ъпдейт за google.bg може да си чекваш думите за google.bg докато дойде ъпдейт и тогава ще спре. Всички продукти до колкото знам са им на този принцип.
 

Горе