SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с чата

Здравейте,

Възможно е темата да не е за този форум, ако е в грешния, моля някой да я премести в правилния :)

Та, някой тук има ли проблем с Facebook чата? От няколко дни не мога да си го залепя в дясно да си стои постоянно отворен.. В другия ми акаунт под същата резолюция и браузър е отворен. Идеи от какво може да се получава?

ПП: Резолюция 1366x768; Браузър Chrome(пробвах с Opera, Firefox, IE9)
 
За: Проблем с чата

За: Проблем с чата

Ще го имам в предвид :)

Разбрах откъде идва проблема, но не и неговото решение. От както обновиха "Съобщения"(fb.com/messages/), оттогава чата ми е така.. Някой има ли идея как мога да върна стария вид?
 
За: Проблем с чата

За: Проблем с чата

Той като цяло се губи понякога, а при мен пък сам излиза в дясно. Мисля, че самия браузер е проблема.
 
За: Проблем с чата

За: Проблем с чата

Както споменах пробвах и от друг акаунт, а там е наред. Пробвах от друг бразуър с двата акаунта и моят отново не стоеше в дясно. Ако задам страниците да се виждат на 90% си е наред, но при 100% се скрива..
 

Горе