SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с FB мета таговете...

lyubcho.k

New member
Здравейте :) Надявам се въпросчето ми да не ви се стори мега глупаво, но цял ден вчера се опитвам да го разреша, но безуспешно...

elib.jpg


Та в началото при споделяне във FB ми излизаха началните символи от съответната страница. Тъй като тя започва с плъгин за WP се досещате какво мазало ставаше. След това успях да вкарам някакъв плъгин, който за description взима зададения такъв от SEO плъгина на Yoast за wordpress. Проблемът идва обаче като се цъкне бутончето LIKE на съответната страница и начинът по който страницата излиза във FB - т.е. пак със символите на плъгина. Дали има някакъв начин да задам как да се показва при цъкването на лайка? Благодаря ви предварително!

п.п. Не разбирам много от програмиране и го карам на плъгини и wordpress :D Така че не се смейте много ако ви се стори глупав въпросът ми :D
 
Re: Проблем с FB мета таговете...

здравей

този плъгин не съм го ползвал и не мога да кажа за него нищо

но е факт и при мен, че редовно ФБ се бъгва и не чете и не вади коректно тези тагове

пробвай споделяне в Гугъл Плюс - при него няма проблем

ако и там е така, значи плъгина омазва нещо
 

Горе