SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проверка за dofollow линкове

bgseoeu

New member
Имам една питанка - как най-бързо и точно могат да бъдат проверени голямо количество директории/сайтове за вида на линка, който дават - дали е nofollow или dofollow?

Дали някой знае за такъв инструмент или сайт, който предлага спестяване на много време?
 
Re: Проверка за dofollow линкове

Аз преди време написах едно разширение за Chrome, което зачерква nofollow връзките. До ден днешен върши перфектна работа с един ред код и печели много потребители:

https://chrome.google.com/webstore/detail/fkolbdohecbecliihaobiiamdmhhnaei
 
За: Проверка за dofollow линкове

За: Проверка за dofollow линкове

Благодаря за бързите отговори. Използвам SEOquake, но май не съм си задал въпроса правилно. Моето желание е да напиша или импортна някъде списък със сайтове и като резултат да получа информация кой сайт какъв линк дава. Такова чудо съществува ли?
 
За: Проверка за dofollow линкове

За: Проверка за dofollow линкове

Имай предвид, обаче, че за добър линкбилдинг ти трябват не само дуфолоу връзки, а и ноуфолоу такива.
 
За: Проверка за dofollow линкове

За: Проверка за dofollow линкове

SEO Quake върши мн добра работа но под Опера е още по-бърз поне по мои наблюдения
 
За: Проверка за dofollow линкове

За: Проверка за dofollow линкове

Инструмента на Blackhatlinks com върши много добра работа. Другия вариант е безплатния инструмент на скрапебокс - има го като отделна безплатна програма.
 
Re: Проверка за dofollow линкове

за проверка на линкове (и не само) ползвам URLNotifier, може да търсиш в съдържанието на една страница на практика всичко, също така да задаваш регулярни изрази, които да match-ват съдържанието на страницата и т.н.
 
Последно редактирано:

Горе