SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проверка на саитовете под различни браузъри

Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

SuperPreview от MS Expressions пакета съм пробвал, но не останах доволен, малко е тромаво, а и не ми засичаше правилно браузърите.
Сега съм на вариянта IETester + няколко записани браузъра и един VirtualBox

Предложението на @npocTak е добро, но имаше някакво ограничение за безплатните регистрации - по една сесия за адрес.
 
Последно редактирано:
Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

SuperPreview от MS Expressions пакета съм пробвал, но не останах доволен, малко е тромаво, а и не ми засичаше правилно браузърите.
Сега съм на вариянта IETester + няколко записани браузъра и един VirtualBox

Предложението на @npocTak е добро, но имаше някакво ограничение за безплатните регистрации - по една сесия за адрес.

Недей разчита на IETester!
Хващал съм как ми се дъни на разни JS-та, а в същото време на истинското IE не е имало проблеми, въпреки че до сега за дизайн май не съм имал проблеми, но при една разлика не бих бил сигурен че няма да има и друга :)

Аз също карам на вариатна VirtualBox, a и IE compatiblity mode (или там както се казваше е хубаво нещо :))
Всъщност като се замисля най-много ядове съм брал с гадната лисица, където и вадят release през ден... ходи тействай всичко :)

Иначе не си спомням такива ограничения на сайта от @npocTak. По скоро там проблемите са: Бавно, login и други подобни, а май нямаше и JS доколкото си спомням, но не бих заложил пари на това :)
 
Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

За мен най-доброто е:
Adobe Browser Lab
 
Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

За мен най-доброто е:
Adobe Browser Lab

За сравняване е супер. Но вади картинки :)


Аз ползвам всичко писано по-горе + готови имиджи за VirtualPC http://www.microsoft.com/downloads/...90-958f-4b64-b5f1-73d0a413c8ef&displaylang=en Мързела е голямо нещо :)))

IE7 нещо не ми работи от машината на IETester
 
Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

За много старите версии на IE 6 и под 6 може да се ползва Multiple IE.
Инсталира се на компютъра.
 
Re: Проверка на саитовете под различни браузъри

vmware за мак :) unity режим
 

Горе