SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам Изкуството.сом

Re: Продавам Изкуството.сом

Дай повече информация, предния път стана голяма дискусия при продажбата.

Сега с 2 реда надали ще се получи :)

Успех
 
Re: Продавам Изкуството.сом

незная колко изкарва. така и не се опитах активно да го монетизирам. само мога да ви кажа, че адсенсът е пълна скръб още от момента в който съм го сложил... има кликове но няма такъв на стойност по-голяма от 0.01$ ... не съм го проверявал в последно време сигурно са около 70 $ в аккаунта. за горепосочената цена ще го дам и с аккаунта в адсенс. 100% може да се монетизира и със платен вход в сайта, но аз това няма да го причиня на потребителите, друга беше идеята за сайта... но новият собственик да прави каквото намери за добре ... просто парите ми трябват, иначе всички тук много добре знаят, че никога не бих го продал. само едно изискване имам, да ми оставят мейла админ@изкуството.сом че имам няколко неща които минават през него ...
 

Горе