SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам домейн с ПР5

bgkulinar

Меринджей
Продавам домейна russiancircles.net, който след последния ъпдейт е с ПР5 на главната, още едно УРЛ с ПР5 и пет други с ПР4. Това се дължи на факта на многото качествени беклинкове Яху, Гугъл. Домейнът е 3-годишен и изтича на 14.03.2009-та.

Посещенията са между 170 и 250 дневно по данни на тиксо. Според статистиката на уикипедия, бройката е подобна (тяхната страница е на 3-то място при търсене на "russian circles"). В момента страниците почти нямат текст. Ако се добави още, ще обере и други лонг кийуърди. Трафикът е основно ЮС и ЮК, главно през Гугъл.

Възможностите за монетаризация са реклами/адсенс/уиджетбъкс, директни продажби (музика, DVD/CD, mp3 плейри), продажба на линкове.

Цена: $2500 ("избиват" се за година :))

Re: Продавам домейн с ПР5

Не се обиждай, ама така бизнес не се прави :)
Празен сайт за 2500$????
Че за 250$ за 3 месеца ще докарам PR5
Напълни го със съдържание и напиши
печеля от Адсенса 5$ в ден, от продажба на линкове и реклама напр.10$ в ден.
Посещаемост 1500 хоста в ден
Сайт ако не си избие парите за 3-5 месеца не си струва да го купуваш.
По-добре си направи свой и ще ти излезе 10 пъти по-евтино.
А така, купил си домейн за 160, продаваш за 2500 :)))
И за какво искаш толкова пари?
За един ПР?
Разбирам, ако домейна представлява някаква ценност...а той и за подарък не става.
Нищо лично, но не мога да не напиша този отговор.
Мисля че отдавна с трици маймуни не се ловят
Мое мнение разбира се :)
Може и да се появи някоя маймуна, знам ли...
P.S.
И съм почти сигурен, че ако смениш съдържанието на сайта, ПР ще се срине, защото бековете са от сайтове с подобна тематика.
Можете да свалите файл с бековете
Там има и една седмица :)

Последно редактирано:

Сео-Пич, продавам тръстед сайт с много обилно количество линкове, ЮС+ЮК трафик, за който можеш само да мечтаеш. Сметни го така:

5к (подценено) силно таргетиран трафик при десет цента за клик (подценено) са $500 долара на месец за адуърдс. За няма и 5 месеца си дал $2500 и нямаш повече нито трафик, нито сайт. Анадъму?

Та, не ме учи кое как се прави. А, че съм купил домейна за сто и кусур долара е само и защото мога да купувам хубави домейни за малко пари. В моята паница не гледай.

Аз не те уча
Казах си мнението :)
Сега забелязах...имало е 7-ца :)
Линковете с ПР7 и 6 ги няма вече :)
Можеш сам да провериш :)
А ти защо не го направиш сам? :)
Смени дизайна, смени съдържанието и да видим какво ще стане :)
За cloxy - къде видя хубавия домейн и трафика?
150 хоста му викаш трафик?

5к (подценено) силно таргетиран трафик при десет цента за клик (подценено) са $500 долара на месец за адуърдс. За няма и 5 месеца си дал $2500 и нямаш повече нито трафик, нито сайт. Анадъму?

обясни го на български моля :)
Нещо не разбрах от къде ги взе тия цифри и какъв CPM слагаш на трафика :)

За теб може да не е хубав домейна, но за някой фен на групата, е. Постоянно ми поръчват разни безумници да им търся и хората си плащат. Затова не подценявам никой домейн.

Точно на следващия пр ъпдейт ги имаш тия петици с 3 хубави линка. Пак опитвате да вадите пари от нищото. Нов домейн .бг със съдържание на български, с един линк от пр5 съдържание на английски докара пр4 на тоя ъпдейт. Та дай да не си говорим глупости с тия сео магий. За 2500 си правиш пр6 от раз, още на следвашия ъпдейт. Пробвай в сайтпойнт, там има лузъри дето са готови да изръсят една торба с пари за подобни "сделки" :)

обясни го на български моля :)
Нещо не разбрах от къде ги взе тия цифри и какъв CPM слагаш на трафика :)
Пусни една адуърдс кампания и ще разбереш за какво говоря. Пиша ти бавно, за да ме разбереш - колко трафик ще си докараш от адуърдс за $2500 и какво ще имаш след като свърши кампанията. Не ми отговаряй и ако пак не си разбрал, не ме занимавай повече.

Точно на следващия пр ъпдейт ги имаш тия петици с 3 хубави линка.
Какво сте го заръфали тоя ПР като някаква манна небесна. На ДВА ПЪТИ съвесем ясно обяснявам, че продавам: TRSUTED домейн с много и качествени беклинкове, с ИЗКЛЮЧИТЕЛНО таргетиран трафик 5000 уникални юзъра на месец и чак на последно място ПР.

Моля, всеки който НЕ Е заинтересуван от сделка, ДА НЕ ПИШЕ в темата.

За къв ми е адуродса...пак не разбрах :)
То за 2500 предпочитам да ида до Тайланд за 2 седмици :)
и за тия пари ще имам отлична почивка + 20-на тайки, че и пари ще ми останат, да си регна домейн + хостинг и да му вдигна ПР на 4 или 5 :)
Така че тия с адуордса към някой друг.
Това го пиша, защото колкото има връзка твоето съобщние с темата, толкова и моето.
След това какво означава "тръстов" сайт?
Да обясня - тръстов идва от доверителен или всеки сайт с PR 4 и нагоре се явява по презумпция такъв.
А с трафика от 5000 в месец....мога само да се усмихвам.
При CPM 1.00 (не лош резултат) това са 50 клика, даже и по 1$ да са, са 50$ в месец :)
Край, повече нищо няма да пиша, обещавам :)
Успех в бизнеса :)

P.S.
Да не раздуваме излишно темата, на всички въпроси отговарям в лични съобщения или на Кю-то
Тук повече по тази тема няма нищо да пиша.

Последно редактирано:

Да обясня - тръстов идва от доверителен или всеки сайт с PR 4 и нагоре се явява по презумпция такъв.
и от кога се занимаваш със seo? :)

офертата е добра ако става въпрос за тези параметри които даде, но според мен повечето българи все още не могат да разберат че това е много печеливш бизнес, а за цената - муцка е

ми то цените на вънка са стигали и над милион долара за домеин

аз все още си мисля че време трябва да "узреят" хората за да се усетят за какво става на въпрос и това мисля нама да стане скоро

да не говорим че повече от половината хора тук в бг са толкова зле на тези теми че ако им кажеш че в нета се вадят манги нама да ти повярват изобщо, а за големи пари - да не говориме

off: само информативно ако някой може да ми каже как се провярява дали домяйна ти е тръстед?

Горе