SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайта POP-bg.NET

Windboy

New member
Продавам http://POP-bg.net сайта е с PR 4 има около 200-250 уникални дневно за повече инфо вижте броча на тиксо най отдолу. Във форума има над 500 потребителя. Цената ще бъде определена чрез търк нека да започнем от 100лв. Ако ви интересува още нещо относно сайта пишете в темата. Плащането става чрез пощенски запис.
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Аз се интересувам от домайна само, ако искаш може да задържиш сайта само да си смениш домайна и да постнеш новина 4е го сменяш. Давам 50 лева за домейна само. Ако си съгласен - пиши
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Импресии на страница - 74 752
Кликвания: 227
CTR на страница - 0,30%
eCPM на страница - 0,16 US$
Приходи - 12,08 US$


Това е от началото на май тогава беше последното плащане. Не са много, но можеби аз не съм поставил рекламите от гоогле на правилното масто след като се оптимизират може и да падат повече приходи. Относно домейна продава се само със целия сайт отделно не.
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

в сайта има хляб, можеш да си докарваш от адсенс ако сложиш във форума след първия пост да има адсенс реклама и под менюто сложиш примерно едни 468x15 рекламни връзки.

При мен сайта няма да просъществува, защото нищо не разбирам от тази игра, дори не съм я играл, но на теб ти желая успех
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Добре.. аз ще се съглася да го взема с малък коментар на цената от твоя страна, ако искаш разбира се да направиш подобен.
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

150 лв.

п.с: конкретизирай и уточни правила на търга.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Ето още малко информация за сайта извлечена от един чекер:

Website Checker
Domain pop-bg.net
DMOZ Listing 1
Yandex Rank 2
Alexa Traffic Rank
Google Indexed Pages 21700
Yandex Indexed Pages 0
Google Backlink 876
Yahoo Backlink 0

Търга ще бъде до 11-ти включително ако не ми хареса цената не продавам. Само да спомена, че сайта и домейна са на 1 година. Хостинга и домейна са предоставени от фколор които са спонсори на сайта. Спорозомението беше за една година изтича след 45 дена ако новият собственик желае може да им пише емайл за подновяване на спонсорството или да си поднови хостинга и домейна чрез заплащане.
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Хостинга и домейна са предоставени от фколор които са спонсори на сайта. Спорозомението беше за една година изтича след 45 дена ако новият собственик желае може да им пише емайл за подновяване на спонсорството или да си поднови хостинга и домейна чрез заплащане.

Аз съм пас. Обикновенно тези хостове, пържат накрая с домейна. Yahoo го правят. 100% някаде пише че си запазват правото да не подновят хоста (в случите гогато спонсорират)
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Аз съм пас. Обикновенно тези хостове, пържат накрая с домейна. Yahoo го правят. 100% някаде пише че си запазват правото да не подновят хоста (в случите гогато спонсорират)

Е днес получих емайл че трябва да си подновя хостинга и домейна защото изтичат едва ли ще откажат при положение, че те са хостинг компания.
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Добре.. аз ще се съглася да го взема с малък коментар на цената от твоя страна, ако искаш разбира се да направиш подобен.

Ето малкия коментар :)
Значи самият замисъл на сайта беше да бъде само форум, но няколко седмици след като направих форума реших да напиша няколко странички пхп с информация за играта в помощ на потребителите. Самия сайт буквално е 5-6 странички пхп + няколко прости скрипта. Значи единият скрипт е формата за контакти които върши доста добра работа защото записва и ип-то на човека които праща емайла, също така има и система за новини която е защитена с парола т.е може да се добавят новини само от админа. Скрипт за рутация на малките банерчета долу мисля че сега са около 10-15 които се показват по 4 на презареждане. Имам и един скрипт за добавяне на банери които отчита импресии и кликове, но така и не го вкарах в употреба, защото съм поставил само банерите на гоогле в сайта. Скрипт за изкарване на последните теми от форума + oще които в момента не се сещам. Дизайна на сайта е правен от един мой приятел и от мен (идейте кое как и каде да бъде бяха мой, а той ги реализира). Така форума е phpbb2 които е доста моднат от мен, има около 20 мода (може и да са повече не съм сигорен) Темплейта на форума е готов (така и неуспях да направя собствен), но за сметка на това има доста промени по него + 10-тина логота който се показват на рандом принцип. В форума има доста активни потребители и над 10 000 мнения. За сега друго немога да се сетя ако има нещо ще допълвам.

А, щях да забравя сайта е завършвал два пъти под ред на 1-во място в бгтоп в категория "Други" миналия месец беше на 3-то място.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Ето малкия коментар :)
Значи самият замисъл на сайта беше да бъде само форум, но няколко седмици след като направих форума реших да напиша няколко странички пхп с информация за играта в помощ на потребителите. Самия сайт буквално е 5-6 странички пхп + няколко прости скрипта. Значи единият скрипт е формата за контакти които върши доста добра работа защото записва и ип-то на човека които праща емайла, също така има и система за новини която е защитена с парола т.е може да се добавят новини само от админа. Скрипт за рутация на малките банерчета долу мисля че сега са около 10-15 които се показват по 4 на презареждане. Имам и един скрипт за добавяне на банери които отчита импресии и кликове, но така и не го вкарах в употреба, защото съм поставил само банерите на гоогле в сайта. Скрипт за изкарване на последните теми от форума + oще които в момента не се сещам. Дизайна на сайта е правен от един мой приятел и от мен (идейте кое как и каде да бъде бяха мой, а той ги реализира). Така форума е phpbb2 които е доста моднат от мен, има около 20 мода (може и да са повече не съм сигорен) Темплейта на форума е готов (така и неуспях да направя собствен), но за сметка на това има доста промени по него + 10-тина логота който се показват на рандом принцип. В форума има доста активни потребители и над 10 000 мнения. За сега друго немога да се сетя ако има нещо ще допълвам.
на кой му пука, важното че следващия апдейт сайта ще има минимум pr5 :)
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

на кой му пука, важното че следващия апдейт сайта ще има минимум pr5

Ти да нямаш връзки в гугъл ? хах..
 
Re: Продавам сайта POP-bg.NET

Ако имате някакви по обстойни въпроси може да ми пишете на скайп venco_87 , но по-добре да питате в темата за да се вижда от всички :)
 

Горе