SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам сайт

bekyarov

New member
Здравейте.
Продавам сайта www.VicMania.net
Сайта е направен преди 2 дни с цел продажба.
В цената се включват хостът и домейнън като хостът има още 3 месеца а домейнът 1 година.
В съдържанието има над 1000 вица и статии, всички са добавяни по отделно не съм ползвал чужда БД.
Цената е по договаряне.

Очаквам предложенията ви на ЛС или:
сакйп : vaskobekyarov

Re: Продавам сайт

Не мисля че това е някакъв проблем :)
джумлата ли?
Доста сериозен проблем си е, защото товари адски много хостинга, не е seo friendly, а й за толкова елементаран сайт cms се прави за минути.
Я пиши все пак колко пари му търсиш?

Кое му е толкова лесно че се прави за минута? Инсталирва се за минута CMS! Айде направи ми един CMS за 1 месец капацитет във времето. Сигурен съм дори че незнаеш как да свържиш php страницата с html генерирането..
джумлата не ти товари хостинга изобщо.. какво разбираш под натоварване на хостинга? Натоварването е Hardware и ме съмнява хостинг на 256 рам памет да работи.. Относно другите натоварвания зависят само от потребителите които влизат в сайта ти.. ако са 10000 онлайн.. ако ще и един index.html да сложиш пак ще ти натовари кошницата..
Този сайт който продава момчето е написал с цел продажба както виждате има реклама в него. Това е идеята да се рангкне сайта и да се вадят пари от рекламата.. Ще има задържане на потребители при четене на вицовете което ще води до импресии и като гледам рекламита са на гугъл това ще рече че се вадят пари от имрресии най малкото и от чужди програми които генерират трафик на импресии.... този сайт може да не му давате и 10 лв. но според вашите сайтове в подписа ви бих казал че този държи по голямо ниво от вашите и за 6 месеца оптимизация ще ви надмине! Относно приходите няма какво да спорим.. вие си продавате линкове тук а сайта генерира приходи от гугъл...

С глупавите изказвания на битака според мен... не базата данни не джумлата.. ами идеята ви продава момчето..

Освен да кажа, че си много кух, друго нямам какво да кажа.
От гугъл пари от импресии не се вадят, вадят се от кликове.
За 1 час ще ти сглобя скрипт за този сайт с php и mysql.
И за какво ниво ми говориш за сайт с джумла и безплатна тема?
index.html се изпълнява на client side, а не на server side, така, че няма грам да натовари хостинга. Хостинга се товари от PHP + MYSQL ... а сайт с 10000 UV на ден ще му трябва VPS поне, а с писан от мен скрипт ще се справи и с shared hosting за 1/5 от парите за VPS ...
И недей дава коментари за мойте сайтове, защото имам над 40 сайта, а в подписа само 4 ... като 1 е за сео състезание, друг е за кеф ...
Кое му е толкова лесно че се прави за минута? Инсталирва се за минута CMS! Айде направи ми един CMS за 1 месец капацитет във времето. Сигурен съм дори че незнаеш как да свържиш php страницата с html генерирането..
джумлата не ти товари хостинга изобщо.. какво разбираш под натоварване на хостинга? Натоварването е Hardware и ме съмнява хостинг на 256 рам памет да работи.. Относно другите натоварвания зависят само от потребителите които влизат в сайта ти.. ако са 10000 онлайн.. ако ще и един index.html да сложиш пак ще ти натовари кошницата..
Този сайт който продава момчето е написал с цел продажба както виждате има реклама в него. Това е идеята да се рангкне сайта и да се вадят пари от рекламата.. Ще има задържане на потребители при четене на вицовете което ще води до импресии и като гледам рекламита са на гугъл това ще рече че се вадят пари от имрресии най малкото и от чужди програми които генерират трафик на импресии.... този сайт може да не му давате и 10 лв. но според вашите сайтове в подписа ви бих казал че този държи по голямо ниво от вашите и за 6 месеца оптимизация ще ви надмине! Относно приходите няма какво да спорим.. вие си продавате линкове тук а сайта генерира приходи от гугъл...

Последно редактирано:

хахах ти си уникален колега! :) даже и не бих те нарекал колега.. ама както и дае.. къф скрипт ще сглобиш не те знам за 1 час... ;) успех ти пожелавам голямо изказване.. а не искам да ти обяснявам от къде идва натоварването.. SQL заявките ти ти правят натоварване на машината от 97 година предполагам.. аз ти обясних че си купуваш идеята от момчето не че си купуваш джумлата .. аман от хакери.. ;) и с твойто SEO състезание :) колко pr5 хвана ли ? :) Успех програмисте ;)

@selling бро ти всички ни оплува тук - що не идеш да си фраснеш една ... за да се успокоиш?

@selling бро ти всички ни оплува тук - що не идеш да си фраснеш една ... за да се успокоиш?

W-seo досега съм пуснал 5 6 теми в този форум и всичките са ми оспамени от хора като теб... затова ти предлагам ти да идеш да си "фраснеш една" ...

Аз ви плюя с цел да се замислите че някъде бъркате.. ;) това за парите незнам ква шашма е и не мисля да коментирам там има линк четете там. ;) Относно тук ви пиша защото упреквате знанията на момчето че си е направило джумла... то ви продава идеята си и работата...

момчета : смятате ли, че тонът е подходящ ?

Уважаеми "Ако не беше този ЦМС" колеги, има възможност за експорт от Joomla към Wordpress така, че само си търсите оправдания :p

Горе