SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се домейн varnaguide.com

cloxy

Super Moderator
Екип
Домейн: varnaguide.com
Регистриран: 11 Януари 2008г. (Преди това има друг собственик 1 година, но изтича).
Регистриран до: 11 Януари 2010г.
Няма текст и не е индексиран. Подходящ за портал на град Варна.
Цена: 30 лева.

За контакти: office (at) cloxy (dot) com

Последно редактирано:
Re: Продава се домейн varnaguide.com

Тъй като Sp0oN никакъв не се обади, домейнът продължава да се продава. Може и да направите лек коментар по цената. Просто нямам идеи какво да го правя, а е регистриран за още доста време напред.

Да взема да я ъпна тая тема, че ... ме ядоса ;) Току що си го купих тоя домейн за 3 години напред. Имам някои идеи, да видим :)

Продавам домейна sofiacityguide.com, който е на над 10 години, ако някой има желание да пише на лично и да предложи сам цена, защото аз му искам много и никой не дава толкова.

Редирект към друг домейн, което прави и двата с пейдж ранк 0 и алекса > 21 милиона (почти тотална липса на посещения) максималната цена, която някой би ти платил е 50лв. и то щото е платен за още 2 години.
И как така толкова стар домейн е останал толкова недоразвит?
Дата на създаване: 17.05.2001

Кажи си цената, ако не друго - поне задружно да се посмеем... :)

Горе