SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се линк в подпис

Re: Продава се линк в подпис

айде почна се :)
 
Re: Продава се линк в подпис

в този форум,
понеже задават и други странни въпроси
имам малко свободно пртостранство та, продавам линк в моя подпис...
 
Re: Продава се линк в подпис

а къртиш ли мифки :)
btw не лоши пари искаш за линк в подпис, турни един линк към яицазимитпо лъгуг ще ти платя в бира на първи, че и без това днеска ме изкараха, че купувам линкове, поне да е така :)
 
Re: Продава се линк в подпис

Дреме ми, не за първи път ще ме изкарат виновен за нещо което не съм :)
От 2 седмици се опитвам да се наложа на пазара за професионални виновни, ама никой неще да си плаща... казал съм им, всеки път някой като ме обвинява за нещо да ми плаща по 5 лева... до момента различни хора ми дължат околко 10 000 000 лева, но не искат да си плащат.

И все пак, ще сложиш ли линк, както казах, плащам себестойността на 5$ в някоя по-стабилна валута/стока... примерно бира
 
Re: Продава се линк в подпис

Купувам!
Прати ми PayPal e-mail'a си на л.с

п.с. позволява ли се BB код в подписа?
 
Re: Продава се линк в подпис

пратих

позволява се, стига да не е нещо много грубо и да е в съответствие с правилата на форума, (още не съм стигнал да проверя дали могат да се ограничат параметрите в редактора за подпис...)
 
Re: Продава се линк в подпис

И колко време му е живота на този линк?
то си пише за колко време е ;)

@nbsp Пратих ти парите и изпратих линка на л.с
 

Горе