SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се сайт №1 за интериор и архитектура

zino

New member
Продаваме най-големия портал за интериор, дизайн и архитектура - BGINTERIOR.INFO.
Сайтът е с изцяло авторски статии. Съдържанието му е 100% уникално.
За справка посетете http://copyscape.com

До момента съдържа 1499 изцяло авторски статии и ревюта.
Сайта е доста популярен. В партньорство е с DIR.bg и всяка нова статия която излезе автоматично се публикува и в най-големия български портал DIR.BG.

Среднодневните уникални посещения са между 900-1200 а импресиите между 8000-12000 дневно, като държа да подчертая, че сайта е доста профилиран.

До момента имам сключени договори с няколко фирми за директна реклама. Приходите от директна реклама са от около 4000 лв. Работим с easytrader.bg, където сайта е от категорията VIS.

Сайта е на 1 година без 7 дни :) Тоест скоро има РОЖДЕН ДЕН :)

домейна е с PR4, като на вътрешните страници на основните категории има страници с PR3, PR2 PR1. Платен е до 20.07.2010

Беше създадена сериозна SEO оптимизация и в резултат на което индексираните страници са око 6500

При търсене в GOOGLE излиза на челни позиции, като една от най-силните е ИНТЕРИОР

Сайта работи успешно и с най-добрия консултат по ФЪН ШУЙ в българия - Банко Пиронков който пише интересни статии за сайта.

Бъдещето на BGINTERIOR.INFO е обнадеждаващо. До този моемтна той е най-големия и безконкуренция сайт за интериор, архитекртура и екстериор. Сериозно претендиращ за портал за интериор.

Поради структурни промени и промяна на бизнес модела се налага неговата продажба. Не ни е възможно да го поддържаме и за това търсим сериозни копувачи.

Цената на сайта можете да разберете ако заявите сериозното си намерение на инфо [at] webmedia.bg

При ваше желание можем да договорим хостването му на наш сърър

Сайта може да бъде изплатен на няколко равни вноски.

Re: Продава се сайт №1 за интериор и архитектура

Предполагам и другите хора с интерес към сайта ви ще им се завърти в главата въпроса:
Кой поддържа сайта и пише статиите? Дали при продажбата тези хора могат да бъдат наети да продължат работата си срещу заплащане?

приходите за какъв период са - 1 ден / 1 месец/ 1 година??
цена?
от къде идва трафика

<title>Интериор и интериорни решения за дома, офиса, градината, ресотранта - BGinterior.info</title>
и това е тайтъла на сайт номер 1???

Последно редактирано:

Хората които пишат статиите са наши служители и немогат да бъдат наети.
Можете да си наемете фриленсъри.

Поздрави

Предполагам и другите хора с интерес към сайта ви ще им се завърти в главата въпроса:
Кой поддържа сайта и пише статиите? Дали при продажбата тези хора могат да бъдат наети да продължат работата си срещу заплащане?

Както казах вече основния трафик е от SERP в google след това е DIR.BG, SVEJO.NET и тн. има доста малки сайтчета, които ползват нашия RSS. Има и списания който ползват нашите статии.

Приходите от директна реклама са за една година. Нали не очаквате след първия месец рекламодателите да се редят на опашка пред офиса ни :)

Постоянните приходи от easytrader са нищожни около 150-200лв. на месец.

Ако ви интересува още нещо пишете.

Поздрави

приходите за какъв период са - 1 ден / 1 месец/ 1 година??
цена?
от къде идва трафика

<title>Интериор и интериорни решения за дома, офиса, градината, ресотранта - BGinterior.info</title>
и това е тайтъла на сайт номер 1???

OK. Имам следните въпроси:

Какви са условията на споразумението с дир.бг и докога важи то, какъв инвентар се отдава на тях в замяна?

Кога изтичат рекламните договори с фирмите до момента (ако бъде продаден сайта, ще трябва да изчакаме този период, нали така). Колко на брой са те (другите параметри са при личен разговор, въпроса е дали са между 1 и 2 фирми, между 3 и 5, 5 до 10 или 10+).

Има ли условия в договорите за задължителна посещаемост, не падане под определена граница и т.н.?

Какви са Вашите разходи за поддръжка на сайта - хостинг, реклама, персонал, на годишна база.

При 200 лв на месец от изитрейдър(един скрийшот от статистиките за всеки случай) и общ приход 4 000 лв за година, това означава че на годишна база имате около 2400 лв от изитрейдър и 1600 лв от директна реклама. т.е. изитрейдър са над 50% от приходите.

Каква е фунцкионалността ан сайта: готов или custom CMS, банер система със статиска, регистрация и т.н. ? какво има? при продажба, правата отива при купувача или имате изисквания?

сложете или ми изпратете цена на проекта, може и на ЛС, заинтригуван съм.

Поздрави.

Както казах вече основния трафик е от SERP в google след това е DIR.BG, SVEJO.NET и тн. има доста малки сайтчета, които ползват нашия RSS. Има и списания който ползват нашите статии.

Приходите от директна реклама са за една година. Нали не очаквате след първия месец рекламодателите да се редят на опашка пред офиса ни :)

Постоянните приходи от easytrader са нищожни около 150-200лв. на месец.

Ако ви интересува още нещо пишете.

Поздрави

Ако някой има интерес и по-конкретни въпроси може да пише лични съобщения или най-добре на имейл: инфо [at] webmedia.bg

системата е WP,
а как така на никой не му направи впечатление title-а на сайта ;)

Благодаря за забележката :) Поправена е.

системата е WP,
а как така на никой не му направи впечатление title-а на сайта ;)

Това само при мен ли е така/

Прикачени файлове

• bginterior.jpg
    bginterior.jpg
    22.1 KB · Преглеждания: 0

При мен се чете нормално.

по принцип не искам да коментирам по такъв начин колеги, но как създавате сео оптимизация? и каква форма е придобила тя сега?

но по-важния ми въпрос е като сте номер 1, колко % са от директен трафик? (мисля, че това е лакмуса)

и понеже скоро и аз мисля да се включа с подобен сайт би ми бил полезен като помощен, но когато се продава стока се казва и нейната цена, инак става малко като братята роми покрай магистралата, продават еднакви плодове ама цената е според това как изглеждаш ... а бизнес така не се прави.

• Like
Реакции: biks

Аз се извинявам но нищо не разбрах от това което си написал?!? Какво искаш да ни кажеш?

Питаш ни как сме оптимизирали сайта ли? Или с какви методи?!? Бъди малко по конкретен когато задаваш въпроси.

Статистика ще дадем когато има конкретно запитване или проявен интерес, ИНАК ще станем бетер циганите, както сам казваш.

С малко проучвания и анализ ще стигнеш сам до това наше заключение.

Ако информацията, която съм изложил в началото на тази тема, е недостатъчна за теб, можеш спокойно да си зададеш въпроса на лично съобщение или по имейл, а не да се пишат голословни офтопици, само за заяждане.

И още нещо... както сам виждаш ние не продаваме КРУШИ или ЧЕРЕШИ, за да обявим публична цена. Смятаме, че информацията е конфиденциялна, както за нас, така и за бъдещия ни клиент. А по отношение на това как се прави бизнес и как не се.... това е наше право да решим сами :)

Поздрави
Петър Красимиров

по принцип не искам да коментирам по такъв начин колеги, но как създавате сео оптимизация? и каква форма е придобила тя сега?

но по-важния ми въпрос е като сте номер 1, колко % са от директен трафик? (мисля, че това е лакмуса)

и понеже скоро и аз мисля да се включа с подобен сайт би ми бил полезен като помощен, но когато се продава стока се казва и нейната цена, инак става малко като братята роми покрай магистралата, продават еднакви плодове ама цената е според това как изглеждаш ... а бизнес така не се прави.

Горе