SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се сайт

Fallen_Angel

New member
Става дума за съвсем скоро нашумелия Мразя - най-силното чувство у българина!

Бодилник

Домейн: mrazia.com | | Domain Pop | Backlink CheckerDomain Pop | Backlink Checker
Сайт: Сайтът не е готова система, писан е от мен. MySQL, Apache, PHP, Dojo Framework.
Системата на сайта изисква регистрация с активация за коментиране и добавяне на обекти в него. Нямам приходи от реклами, тъй като нямам сложени никакви рекламни банери. Основния трафик идва от Гугъл (ключова дума "мразя" плюс каквото и да име/обект, вече добавени в сайта, вади резултат на първа страница) и от форуми, тъй като сайта дава възможност за подпис в даден форум с директен линк към сайта.

Цена: 5000 лв.

Възможна е продажбата и само на домейна.

За повече подробности - ЛС тук или скайп fallenangelbg
 
Re: Продава се сайт

Статия по вестниците.
Тоя сайт ще го затворят..той 5 бона му иска. :)
 
Re: Продава се сайт

@ivor е прав. Внимавайте много с този сайт, че преди няколко дни се дигна много шум около него в пресата (то си личи и от посещенията:) ). Тоя сайт е въпрос на време да го затворят, тъй че имайте едно на ум!
 
За: Re: Продава се сайт

За: Re: Продава се сайт

@ivor е прав. Внимавайте много с този сайт, че преди няколко дни се дигна много шум около него в пресата (то си личи и от посещенията:) ). Тоя сайт е въпрос на време да го затворят, тъй че имайте едно на ум!

Този сайт го "затварят" от доста време, но все още не е затворен. Отделно в офертата съм писал, че се продава и само домейна. Системата, с която е писан, позволява смяна на темплейта без да се засяга функционалността му, така че може да бъде променен както визуално, така и тематично.
 
За: Re: Продава се сайт

За: Re: Продава се сайт

гледайки реално, при добра администрация, сайтчето си има потенциал. Като се вземе предвид и вирусният начин по който се рекламира - видял съм една купчина подписи по форуми с него. Господинът от компютърни престъпления каза, че няма основание да се спира (това по ТВ7 го обсъждаха цяла сутрин)
 

Горе