SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се WebmasterBG

Статус
Not open for further replies.

nbsp

New member
Този път наистина. :)

Очаквам само сериозни оферти от заинтересовани купувачи.
За повече информация ЛС или пишете на имейл office аt averank.com
 
Re: Продава се WebmasterBG

Вече има проявен интерес от няколко човека. Предполагам ще го договоря за най-високата оферта. Нещо като тайно наддаване. :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Ние също искаме да се включим, но 3 радикални въпроса:
Продажбата върви ли с .com?, Продажбата върви ли с дела в ADX? Колко дългосрочни са продадените линкове/реклами по сайта?
 
Re: Продава се WebmasterBG

Ние също искаме да се включим, но 3 радикални въпроса:
Продажбата върви ли с .com?, Продажбата върви ли с дела в ADX? Колко дългосрочни са продадените линкове/реклами по сайта?

Първо кои сте "ние", за да не стане да си говоря с няколко души за една и съща сделка?

1) За .com трябва да си помисля, защото имам някои съображения да не го давам.

2) АДЕКС.БГ ООД е дружество и делът ми там не може да се придобие от трети лица без съгласието на останалите съдружници. Може да е предмет на пазарлък, но при всички положения става дума за отделна сделка.

3) Мисля, че до края на октомври ще бъдат реализирани всички текущо продадени и разменени реклами.

В подробности по тези въпроси може да се говори по имейл или други канали.
 
Re: Продава се WebmasterBG

Първо кои сте "ние", за да не стане да си говоря с няколко души за една и съща сделка?
Аз и Yellowdino.
 
Re: Продава се WebmasterBG

За всички, които се интересуват от цена очаквам предложения в горната половина на диапазона X,XXX. Цената очаквам да я получа като оферта от вас, независимо дали публична тук или като ЛС или имейл.

Ако има много силен интерес цената може да иде и нагоре. Ако няма толкова сериозен интерес може и да не го продам.

Подробности като приходи и трафик изпращам само на заинтерсованите.

В нащоястия си вид уебсайта не изкарва някакви особени пари. Форумът е по-ценен е като медия в която да се лансират собствени услуги и да се правят различни бартери като медийно партньортсво. Перимерно WebmasterBG е медием партньор на Webit, SEO конференция и други по-малки събития.

Няма разходи извън тези за хостинг и домейни. Ще е необходимо закупуването на един vBulletin лиценз ($195).



Що касае частта с участието в ADX.BG, това от моя страна не би било проблем и не би струвало никак скъпо. Новият собственик, ако желае и се разбере с другите колеги във фирмата... Но както казах това е предмет на разговори.
 
Последно редактирано:
Re: Продава се WebmasterBG

Ако някой много иска форума и не му стигат финансите съм готов да вляза в партия. Мога както да помогна със закопуването на форума така и с дребните неща като хостването, и лиценза на вбюлетина.

Сори за офтопика, но може да има някой надъхан и да помогнем :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

шефе, кой е новия шеф?

Да не примирате от любопитство докато чакате официалното изявление, огледайте се де пише 'админ'

жокер: почни с юзърите в тази тема
 
Re: Продава се WebmasterBG

Да не примирате от любопитство докато чакате официалното изявление, огледайте се де пише 'админ'

жокер: почни с юзърите в тази тема

По твоята нелогична логика, аз трябва да ги надцакам всичките а? :D
 
Re: Продава се WebmasterBG

Драгич, ти ли си баце?

Абе който и да е искам да му кажа: Честито!!!

Винаги съм имал този форум, като нещо ценно за виртуалното БГ пространство и се надявам новите собственици да продължат с развитието му, както е било и до сега.

Успехи и е излишно да се казва, че си е нужно малко почерпка, за да се почувстват и потребителите доволни. :)
 
Re: Продава се WebmasterBG

Каква беше причината за продажбата?

Сега на кого трябва да се подмазваме...стария шеф прицръцваше медицински спирт, а новия....?:D
 
Re: Продава се WebmasterBG

Няма разходи извън тези за хостинг и домейни. Ще е необходимо закупуването на един vBulletin лиценз ($195).

Към новите собственици - мисля, че nbsp забрави един не-малък месечен разход:
  • веднъж в месеца почерпка на модераторския екип в някое готино кръчме из София с посещение на стриптийз-клуб;
  • тиймбилдинги с нощувки из планинските курорти;
  • морските почивки из черноморието са по подразбиране;
  • + бонуси за всеки бан и отличия
;D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе