SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавма forumi.us и скрипта към него с цялата база и всичко

MafIA

New member
Здравейте, офертата ми е следната:

Домейн:forumi.us платен до 08.03.2008

Скрипта към сайта е платен. Активен е до 08-20-2008 до тази дата е платено за безплатни ъпдейти и поддръжка. След тази дата се плащат по $39.95 USD за всяка следваща година.

Посещения: Сайта имаше по 2500 средно посещения на ден преди да бъде спрян от хоста поради натоварване на сървъра.

Печалба: Имах по 150 долара печалба от адсенс средно на месец.

Цена: 2000 лв, включва домейна, скрипта с цялата база на всички форуми. И поддръжка от моя страна за година напред.

За въпроси пишете в темата, или на лично съобщение.
 
Re: Продавма forumi.us и скрипта към него с цялата база и всичко

Само да подскажа като бивш собственик на us домейн, че българи, които нямат щатско жителство или карта за постоянно пребиваващи НЯМАТ право да притежават us домейни. Да, знам ,че можеш да си купиш от много регистратори, но тяхната работа не е да следят кой има и кой няма право да купува.

Не ме разборай погрешно. Не ти правя сечено. Просто информирам населението за риска, който поемат с купуване на щатски домейн.
 

Горе