SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Птичи ъпдейт в Гугъл

nikchobg

New member
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

От коментарите в статията : Абе мен някак си не ме кефи, то да знае какво търся, още преди аз да съм решил какво аджеба търся :)
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Нещата не отиват на добре, щом за новините в индустрията се информираме от Дневник :).
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Задачата на новия алгоритъм е да се справя с по-дълги и сложни въпроси.
Тоест предполагам няма да има промяна при основните ключови думи, а някъде в много дългата опашка.
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

"Обновлението се смята за най-голямата промяна в интернет търсачката от 2010 г. насам. " - Панда и Пингвин пасти да ядат :D
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Оги, стига си спамил с това съобщение :p . Започвам да си мисля, че имаш участие в този ъпдейт на пингвина :D
 
За: Re: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Re: Птичи ъпдейт в Гугъл

Не бях го чел това. Много лоши тенденции очертават - не че не съм мислил и аз по въпроса.
Таким образом, открытыми остаются следующие вопросы: «Нужны ли сайты? Минусы в том, что создать качественный сайт тяжело и довольно дорог?»

Строго говоря, сегодня в интернете насчитывается весьма ограниченное число категорий сайтов. К ним относятся: Порталы, Почта, Тематические, Социальные (форумы), Юмор, Визитки, Контентные (видео), Игровые
Таким образом, по мнению Александра Круглова, в настоящее время в глобальной сети имеет место следующая тенденция: категории сайтов, выделенные красным цветом, со временем могут перестать существовать (их заменят соцсети); категории сайтов, отмеченные жёлтым цветом, ждут непростые времена; а вот «зелёным» сайтам – мало что угрожает.
Червени: Портали, Поща, Тематически, Форуми, Хумор, Визитки, Съдържание (видео), Игрови
Жълти: Екомерс, новости, сървиси
Зелени: Търсене, Уики
 
За: Re: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Re: Птичи ъпдейт в Гугъл

Защо да е спам ? Нямаш ли доверие на хората от Гугъл ?

Обновление Google Penguin до версии 2.1 выйдет через 2 недели.

Подробности: SEO Conference 2013: Острова Яндекса, алгоритмы Google и всемирное господство ВКонтакте - SearchEngines.ru

Пошегувах се, може би не ме разбра :) От вчера и днес само тази новина ми излиза навсякъде и затова употребих думата спам.

Иначе бих казал, че навреме идва, тъкмо SEO състезанието да стане по-интересно :)
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Нещата не отиват на добре, щом за новините в индустрията се информираме от Дневник :).

Е, аз съм аматьор :)
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Тоест предполагам няма да има промяна при основните ключови думи, а някъде в много дългата опашка.

Интересно как ли ще се справя с търсенето на текст от съобщения за грешки или логове :)
 
За: Птичи ъпдейт в Гугъл

За: Птичи ъпдейт в Гугъл

Днес в рамките на 8 часа засичаме салса в SERP-овете, които следим :) Салса - движения на основните играчи (топ 10), по-големи от 5 позиции. Ако това продължи и в следващите дни, може да смятате, че нещо пак вършее.

Update: 18:30 - 30.09.2013:

Танцът в SERP-овете продължава, разместванията са с по-слаб темп. Загубилите сутринта позиции продължават в същия негативен тренд за момента.
 
Последно редактирано:

Горе