SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Първи впечатления от vBulletin 5

MacTeP

Senior Member
От няколко седмици тествам новия vBulletin 5 за едно ново проектче за форум. Понеже софтуера е все още доста нов, реших да споделя с вас мнението си за него. За да не дублирам съдържанието, вече съм написал подробно впечатленията в блога ми. Някой друг от вас ползва ли vBulletin 5? А ако искате, може да видите моя нов форум.

Ако ви трябва превод на български за vB5, можете да ми пишете и ще ви пратя моята недовършена версия. Не е кой знае какво, но поне ще ви спести известно време.
 
За: Първи впечатления от vBulletin 5

За: Първи впечатления от vBulletin 5

Много чисто и приятно форумче. Харесва ми. Тъкмо търсих и аз подобна платформа за форум в Аржентина.
Благодаря за споделянето.
 
За: Първи впечатления от vBulletin 5

За: Първи впечатления от vBulletin 5

Като гледам май най-накрая е излязла финалната версия. Харесва ми.

Аз чаках и самите VB да си минат собствения форум на 5-та версия. Най-накрая са го направили.

Май е време и ние тук да ъпдейтваме :)

Edit: Сега като ти прочетох статията леееко се разубедих да ъпдейтваме толкова рано ;)
 
Последно редактирано:
За: Първи впечатления от vBulletin 5

За: Първи впечатления от vBulletin 5

Васко, моля те не ни вкарвай в приключения
 
За: Първи впечатления от vBulletin 5

За: Първи впечатления от vBulletin 5

cloxy много е бъгава все още 5-тица, не си го причинявайте. Ако искаш като решите да ъпдейтвате драсни ми едно писъмце да ти кажа до къде са го докарали. Ама като чета коментари на хора из форумите на vB, евентуално се очаква чак към лятото да е малко по-добре.
 

Горе