SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рам??

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Досега винаги съм чел за проблеми с CPU времето, а сега нс1 ми пишат, че използвам повече РАМ от позволеното, а именно от разрешени 2% аз имам 3 и малко??
А за CPU от разрешени 2% имам 0,54% ??
Някой да сподели нещо??

Re: Рам??

Със сайт за игри ще имаш такива проблем с рамта :) . И аз поради тази причина съм на VPS + RAM .

Със сайт за игри ще имаш такива проблем с рамта :) . И аз поради тази причина съм на VPS + RAM .
еми там нямам сайт за игри, 2-3 сайта които аз съм писал и използват 0,0Х за една страница и 1 блог с повечко посещения.
Проблеми с процесорното време нямам :)

Това пък от къде на къде? Игрите са флаш а това значи даунлоуд и от гледна точка на сървъра а това от своя страна значи само трафик и диск. Wordpress товари много повече паметта например.

Горе