SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ранкинг фактори

bgseoeu

New member
Направих си труда да сглобя една статия с около 200 ранкинг фактори на Гугъл, като най-големия "виновник" за това е една статия, която прочетох миналата седмица. Освен една значително голяма част от въпросната статия, реших да напиша и няколко фактора от себе си, които са били доста дълго дискутирани не само в този форум, а по принцип от хората в SEO/SEM сферата. Целта на списъка е да събере на едно място възможно най-голям брой доказани/недоказани фактори, които определят позиционирането на сайтовете в Google. Надявам се на съдействие от всеки, като бонуса е сигурен ;)

Линк към статията - 200+ Гугъл ранкинг фактори

Ако някой иска да се включи с пропуснат фактор, нека го направи чрез коментар под статията, за да мога максимално бързо да отреагирам.
 
За: Ранкинг фактори

За: Ранкинг фактори

Статията и инициативата която си подел си я бива.
Имаш репутация от мен. :)
 
За: Ранкинг фактори

За: Ранкинг фактори

Хубава статия аз пък има хубава също съм писал подобна статия за оптимизиране на статиите в сайта, аз лично съм обърнал повече внимание на ключовите думи и вътрешните и външните линкове.
 

Горе