SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

eliand

New member
Здравейте!

Опитах се да си регистрирам дебитната карта виза електрон в пейпал, но не ми позволява! Не е възможно по принцип или аз нещо не правя както трябва?
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

На Уникредит булбанк е. На гърба има допълнителните три символа. Взех я миналия петък, била с някаква допълнителна защита.
Регистрирах се, въведох адреса и след като добавих данните на картата ми я отхвърля. В момента не мога да кажа точно какво беше съобщението, защото не съм много на ти с английския, а и картата не е в мен, за да пробвам и да го пейсна тук. По късно ще допълня!
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

А, има ли разлика между малки и големи букви? Също и отчита ли запетаи и интервали, че уж всичко си ми е наред, а не става?
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Ей това ми изписва!
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

Можеш ли да теглиш от нея през банкомат ? Има вероятност да не са я активирали умниците от Булбанк. Аз си бях поръчал една виза електрон от Булбанк, въобще не бях я ползвал и след няколко месеца се реших, а се оказа че въобще не е била активирана ...
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Ей това ми изписва!

Нямаш пари в картата.
При регистрация в пейпал взима такса мисля че е 2.5 долара от картата като такса
 
Re: Регистрация на Виза Електрон в Пейпал

Нямаш пари в картата.
При регистрация в пейпал взима такса мисля че е 2.5 долара от картата като такса
Да, но не е такса, а ти ги вкарват в пейпал акаунта. Сумата е произволна и като я въведеш служи за потвърждение, че картата е твоя.
 

Горе