SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама на онлайн букмейкърски къщи в Adwords. Как става това?

velkoto

New member
Значи по-принцип рекламата на хазарт, букмейкъри и теб подобни е забранена в Adwords за територията на България. Но няколко пъти вече попадам на подобна реклама и ми е чудно, как аджеба заобикалят правилата на Adwords-а? Ето и един пример на снимката. Горе урл-то на сайта е extreme-bg. com, но при клик върху рекламата ни отвежда до сайта на бет365 чрез афф.линк. (гледам че линка минава през http://tinyurl. com/)
New-Picture-(1).jpg
 
За: Реклама на онлайн букмейкърски къщи в Adwords. Как става това?

За: Реклама на онлайн букмейкърски къщи в Adwords. Как става това?

Преди няколко дни питах хората от bet365 дали мога да използвам този начин за реклама, но ми отговориха, че позволяват единствено реклама в сайтове на собственика. Колкото до sportingbet в общите им условия пише, че трябва да се изиска специална договорка с тях за да позволят ppc реклама.
 
Re: За: Реклама на онлайн букмейкърски къщи в Adwords. Как става това?

Re: За: Реклама на онлайн букмейкърски къщи в Adwords. Как става това?

Преди няколко дни питах хората от bet365 дали мога да използвам този начин за реклама, но ми отговориха, че позволяват единствено реклама в сайтове на собственика. Колкото до sportingbet в общите им условия пише, че трябва да се изиска специална договорка с тях за да позволят ppc реклама.

Не е в това въпроса:) И аз съм говорил със съпорта на бет365 и отговора им беше най-общо казано "ако успееш да я пуснеш в adwords давай":)
 

Горе