SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рецензии за нов сайт

wordi4

New member
Здравейте ,

Поиграх си малко сега лятото когато имам време след работа по едно проектче. Сайта е за смешни картинки, гифчета и вицове .
Сигурно ще кажете че това е поредния сайт , но това което аз мога да ви предложа е лек , стилен и бърз дизайн. Гифчета , картинки и вицове на 1 място ( не съм срещал наскоро сайт за гифчета ) .Мога да ви предложа лесна навигация с копчетата от клавиатурата , също така липса на досадни реклами, които трябва да се кликат за да се види съдържанието :)
На пръв поглед е лесна работа , но сайта е fully responsive , тестван под всички възможни смартфони таблети и там подобни :) CMS-a е CodeIgniter. Та ако може да дадете своите мнения и препоръки , също така и от към страна на сигурността , дали нещо съм сбъркал (примерно при търсачката , викане на линковете и т.н.)

Благодаря предварително !
 
Re: Рецензии за нов сайт

Според мен трябва още доста съдържание да му качиш. Сега има няколко снимки + няколко вища което е почти нищо от към съдържание. Успехи за в бъдеще.
 
Re: Рецензии за нов сайт

Според мен трябва още доста съдържание да му качиш. Сега има няколко снимки + няколко вища което е почти нищо от към съдържание. Успехи за в бъдеще.
Което означава че изобщо не си го разгледал , в момента има 20 000 + вица. Мързи ме да влизам в базата данни да видя точната бройка :)
 
Re: Рецензии за нов сайт

Погледнах гифчетата чиято бройка беше около ами 15 или малко повече опитай да го отвориш през таблет малко трудно става с това падащото меню. Лично аз го гледах през таблета.

Screenshot_2013-09-11-21-27-49.jpg
 
Re: Рецензии за нов сайт

Погледнах гифчетата чиято бройка беше около ами 15 или малко повече опитай да го отвориш през таблет малко трудно става с това падащото меню. Лично аз го гледах през таблета.

Виж файлът 1130
По принцип е фул респонсив , не знам защо при теб не излиза мобилната версия , вероятно голяма резолюция ... ще измисля нещо за менюто , други проблеми ?
 

Горе