SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рецензии за нов ъпдейт по сайт за смешни картинки и гифчета

wordi4

New member
Здравейте ,

Преди време бях пуснал моя сайт за смешни картинки и гифчета за рецензии. Тези дни го ъпдейтнах малко , направих мобилната му версия доста добра с новото меню . Ако може да го погледнете и да дадете своите мнения по въпроса , също така ще ви бъда признателен ако има отзиви и за мобилната версия.
 
Приятно е сайтчето. И на мен ми харесва. Като критика единствено мога да дам, че няма next i prev когато гледаме картинка в lightbox (в изкачащ прозорец). Опитва се да зареди следваща, след което изключва lightbox-а :wink:
 
Добре , ще ги имам в предвид тези неща. Ако имате още предложения / критики не се бавете да споделяте :)
 
Лек ъпдейт .... оправил съм тъмбовете и вътрешните страници които показват даден виц,картинка или гифче са изцяло променени
 
Старото меню беше по-хубаво, само да беше махнал падащите менюта.
И полетата за потребител и парола като се пише в тях и текста не се чете, с мозила и опера.
И сега тъмбовете като са по-големи е по-удобно.
 

Горе