SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реших да мина от гоогле на ADBrite

ivan_fsg

New member
Здравейте, реших да мина от гоогле на адбрайт, но сега имам проблем как да си продам рекламата в сайта, като има 100000000000000 сайтове в директорията, тоест рекламодател да попадне на моя сайт е нищожна, затова питам има ли някое място където мога да постна рекламата и да я продам (нещо форум и т.н.)
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Сайта ти на какъв език е ? Ако е на БГ - Изитрейдър е най доброто решение, ако е на АНГ - Не виждам защо си направил промяната...

П.С. Не знам за подобен сайте или форум. В адбрайт има сърч, така че някой може да попадне на сайта ти.. но наистина с голям късмет, ако не си като аренабг. Като гледам на тях им коства известно време да си продадат тяхните адбрайт спотове, камо ли някой малък сайт.
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Ползвах известно време услугите на Адбрайт. Успях да продам спотове чак след като смъкнах мизата за спот до дъното. Отделно като редови юзър не намирам рекламите (рекламодателите) за интересни и съответно да кликам. Бих ти препоръчал да сменяш програмата само при услочие, че предните са те баннали.
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

А това как става, отдавна си мисля за нещо подобно ... ?

ами може да минеш кодовете през openAds, ако ползваш скрипта.
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

адсенса не е оферта за бг сайт не знам как да го направа за по-скъпи кликове този месец имам 880клика и 19,54 US$


Не е - слагай Изитрейдър човек...
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Не е - слагай Изитрейдър човек...

на Изитрейдър де ми върви, защото сайта ми е малък и тези реклами секи потребител ги е виждал по 1 000 пъти било то в замунда или някъде другаде и нямам голяма кликаемост там :)
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

А това как става, отдавна си мисля за нещо подобно ... ?
Имаше някаква опция при създаването на кода, да се зададе, но не помня, отдавна не въртя адбрайт.
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

bedio - ти какво общо имаш с Изи Трейдър?

Преди време идваха да спамват тук, имат регистрирани около 5 профила, заплашваха потребителите си със съд, и имаше разни грозни сценки... Така че, изпитвам голямо съмнение към всеки, който изобщо ги препоръчва.
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Ха.. нищо общо в този смисъл. Ползвам ги в място.ком и съм доволен. Плащат редовно... сичко е наред... не им правя реклама споко - не зъм видял въпроса ти просто...
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Буквално за 2 минути кампанията ми в adbrite издуха дневния бюджет - получих 70 клика (броячът в сайта отчете 300 уникални) - проблемът е, че не получих абсолютно никакво развитие по сайта. Дори един вот няма. Дали трафикът е бил реален, защото мен ме съмнява нещо? :eek:
 
Re: Реших да мина от гоогле на ADBrite

Адсенса се активизира доста и печалбите растат явно просто е трябвало да изчакам известно време господата от Гоогъл да видят че трафика ми е постоянен и реален и ми се отплатиха :)
 

Горе