SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Рзкодирване

metadjazve

New member
Значи проблема ми е следния ....
Свалих си безплатна тема за word press самоче не искам да ми излизат долу линкове например дизайнери и др. разбрах че това се оправя от фоодера обаче текста е кодиран :( някой знае ли начин как се раскодира?
 
Re: Рзкодирване

уважавай труда на другите!
 
Re: Рзкодирване

Ограждаш кодирания код с коментари на HTML:

Код:
<!-- кодираното -->

После гледаш HTML кода на вече генерираната страница и копираш всичко в коментара. Слагаш го на мястото на кодирания код и си го модофицираш както искаш.

Някои наистина прекаляват с връзките. Успех!
 
Re: Рзкодирване

Темата не съм я крал , направена е за безплатно ползване просто исках да ми кажете как се разкодира а не да ми отправяте критики, това за труда ми е пределно ясно няма смисъл да ми го казвате, сигурен съм че 90 процента от хората със безплатни теми го правят........
 
Re: Рзкодирване

Един линк към дизайнера няма да ти навреди. Но тема със спонсорирани линкове е вече под съмнение.

Ако държиш да махнеш линковете намери си GPL тема, след ъпдейта на софтуера има доста качествени нови теми.

Алтернативно можеш да оставиш дизайнер линка да се показва само на хоум пейдж.
Което не е точно като да го махнеш 100%. :)
 
Re: Рзкодирване

Темата не съм я крал , направена е за безплатно ползване просто исках да ми кажете как се разкодира а не да ми отправяте критики, това за труда ми е пределно ясно няма смисъл да ми го казвате, сигурен съм че 90 процента от хората със безплатни теми го правят........
za да е безплатна темата хората са си платили за тези линкове ...
 
Re: Рзкодирване

za да е безплатна темата хората са си платили за тези линкове ...

Имах в предвид че тези които са свалили безплатна тема за техния сайт почти всички разкодират footera и си пишат каквото искат.
Нека да не се заблуждаваме
 
Последно редактирано:
Re: Рзкодирване

Ех ако беше един линк наистина нямаше проблеми, ама като са 6 линка със реклами за различни сайтове за теми за онлайн игри и какви ли не още други това ме дразни.....
 
Re: Рзкодирване

Нека не се заблуждаваме, че това го правят само неблагодарниците... ти искаш ли да си такъв? Искаш ли хората да те мразят? Искаш ли и твоя труд да не бъде ценен? Утре някой ще дойде и ще ти изкопира всичкия контент от сайта... нека не се заблуждаваме, всички го правят...

Как може да сте толкова нагли?
Мале мале тука стана една ........
Аз уважавам труда на другите, не съм казал че ще премахна името на автора просто исках да си добавя брояча там и да направя някой промени толкова ли е трудно за разбиране?
Темата стана такава че всеки да си напише тук колко хубав човек е и виждате ли уважаваме труда на другите
Продължавайте светът стана по - добър със вашите коментари.........
 
Последно редактирано:
Re: Рзкодирване

Мале мале тука стана една ........
Аз уважавам труда на другите, не съм казал че ще премахна името на автора просто исках да си добавя брояча там и да направя някой промени толкова ли е трудно за разбиране?
Темата стана такава че всеки да си напише тук колко хубав човек е и виждате ли уважаваме труда на другите
Продължавайте светът стана по - добър със вашите коментари.........
е какъв е проблема да си добавиш брояча??
Слагаш го преди или след кодираното във футъра и си ОК ...
не си търси сега тъпи извинения.
За да е безплатна тази тема, хора са си платили да сложат линкове.
 
Re: Рзкодирване

е какъв е проблема да си добавиш брояча??
Слагаш го преди или след кодираното във футъра и си ОК ...
не си търси сега тъпи извинения.
За да е безплатна тази тема, хора са си платили да сложат линкове.
Не си търся извинения:eek:
Пробвах по този начин не става брояча ми се измества и не стои във фоотера. Отстрани изглежда лесно нали ?
 
Re: Рзкодирване

Не си търся извинения:eek:
Пробвах по този начин не става брояча ми се измества и не стои във фоотера. Отстрани изглежда лесно нали ?
не ми се вярва, имал съм кодирани теми и никога несъм имал проблем с брояча. Сложи го в index.php на темата или sidebar...
 

Горе