SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

СЕО услуги под път и над път

Re: СЕО услуги под път и над път

Извинявам се, ако не му е тук мястото, но поне заглавието се вързва.

СЕО оферта получена от автора на blogoscoped.com:

I know of a company who figured out how to use cheap chinese workers to reach #1 on google for a [particular] search (...)

I don’t know the details but they pay couriers on bikes to
a) bike to various internet cafes
b) search for their terms (ie nigritude ultarmarine)
c) click on the desired listing

Over time the listing will go up. In some cases google actually wraps each result to monitor where the user is going. And it’s working, shockingly some of the pages are now number one with absolutely no backlinks. (...)

Previously they were selling their items through ads, now they have reached #1 and have moved their money to the chinese labour.
 
Re: СЕО услуги под път и над път

Здравейте на всички, избрах си място за първи пост :)
Някои ме познават задочно под името Стоян Станев, с други се надявам да се опознаем :)
Много яка схема са измислили, започна се активното спортуване. Все се чудя какви са тези в Китай дето ги дават по телевизията с мотопедите и колелата, къде щъкат и за къде бързат.... е сега ми се изясни :)
 
Re: СЕО услуги под път и над път

Тц,тц,тц така и не му свикна на този форум :D
Върнахте ме назад в годините.
Еди, та какво ти хрумна!?
 
Re: СЕО услуги под път и над път

Еди си знае работата ;)
Страница от 2 години в индекса с тайтъл СЕО услуги, я дай едно линкче ;)
 
Re: СЕО услуги под път и над път

Тва беше ясно, но ти го изпорти :) :)

Е ти пък сега, няма такова нещо :) Нали го питам какво му е хрумнало, сега като се появи, ще пусне едно линкче, да покаже :D
 
Re: СЕО услуги под път и над път

Тц,тц,тц така и не му свикна на този форум :D
Върнахте ме назад в годините.
Еди, та какво ти хрумна!?

Амиии, извинявам се, вярно не гледам датите, Чак сега се осъзнах :)
 

Горе