SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

Kalin4y

ORM / SEO
Скъпи колеги,

заедно с Борката (Борислав Арапчев) организираме една серия от семинари в Пловдив. Повече за тях може да откриете тук Семинари от ORM.BG. Първият е на 02.12.2011 като с него ще положим основите на курса за SEO. Всеки желаещ, член на форума, може да се възползва от 30% отстъпка от цената. Промоцията се отнася за всеки един от семинарите. При регистрация използвате промокод searchenginesbg


Поздрави,
/Калин
 
За: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

За: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

Вътре съм :)
Изглежда доста добре като програма, ще бъде забавно и интересно. Ще се видим там :)
 
Re: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

Аз имах желание да дойда, но не успях за съжаление. Май трябваше да го направите в събота, а не в петък. Имате ли клипчета от семинара да се докоснем долу-горе до атмосферата на мероприятието?
 
Re: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

Имате ли клипчета от семинара да се докоснем долу-горе до атмосферата на мероприятието?

robby999 , има

ама са над 10 ГБ :wink:

сега конвертирам

до 1 -2 дена ще пусна линк
 
Re: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

robby999 , има

ама са над 10 ГБ :wink:

сега конвертирам

до 1 -2 дена ще пусна линк


Супер, би било много хубаво за тези, които не успяхме да присъстваме! Благодаря предварително! :)
 
За: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

За: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

Пловдив звучи добре

Планирате ли някой път black hat семинари?

Ако се реализира такава идея - там съм
 
Re: Семинари в Пловдив - SEO/email/ORM

ето тук съм качил първа част на видеото от семинара и самата презентация

ideabg.com/bg/new.html?newsid=440

ако имате време - .... :wink:
 

Горе