SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

web3

New member
От известно време наблюдавам рекламата с пандата във форума и се чудих какво интересно ще се случи. Днес много се зарадвах като видях че ще има семинар. Поздравления, програмата и темите много ми харесаха с удоволствие ще дойда да науча нещо ново :)
Сега да питам как да се възползваме от отстъпката за членове на форума?
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Пазарим се да е още по-голяма :)
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

И на мен ми е интересно. Оги, ще ни дадеш ли повече информация за събитието. Вие сте организаторите?

На мен ми хареса, че ще има такъв семинар. От началото мислех, че е нещо друго, защото се казваше SEO конференция, но после се сетих, че си е нужно и определена тема, по която да се говори, а не общи неща. Искам да поздравя огранизаторите и с нетърпение ще очаквам да дойде деня, в който ще се проведе. Вярвам, че и Оги, Васко и другите лектори имат какво да ни кажат. ;)

Успехи с мероприятието. ;)
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Пуснах инфо на нашия сайт Семинар НОВИТЕ SEO ПРАВИЛА | SEOM, но го има и на сайта на организаторите - Семинари - Interactive Seminars. Възможно е да има поне още един лектор.

За SEO конференцията, мисля че няколко пъти вече писах : Ще е в началото на 2013, ще е доста по-голяма, вероятно 2 дни и ще има лектори от Google.
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

oggin, възможно ли е да направите и онлайн стрийминг на тези неща. Ако го направите и с платен достъп пак ще е добре. А ако има и чат канал към стрийминга за задаване на въпроси ще е перфектно.
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

http://searchengines.bg/showthread.php?t=17958 За тези, които имат достъп. За тези, които нямат но искат 50% да ми пишат на лична :)
 
Re: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Дали ще може да чуем и нещо за новият инструмент Google Disavow links на семинара? Знам че програмата е вече направена но все пак ... мисля че ще е полезно :)
 
За: Re: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Re: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Дали ще може да чуем и нещо за новият инструмент Google Disavow links на семинара? Знам че програмата е вече направена но все пак ... мисля че ще е полезно :)

Точно заради ей такива промени, моята презентация съм я направил само базово - ще я завърша окончателно 2-3 дни преди самата конференция - за да съм максимално актуален ;)
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Аз си я пиша в последната нощ. Определено ще спомена за нея, но няма да имам време за подробности. Можем Лили Грозева да юрнем :)
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Аз си я пиша в последната нощ. Определено ще спомена за нея, но няма да имам време за подробности. Можем Лили Грозева да юрнем :)

Добра идея е това - питай я :)

А това с последната нощ... с удоволствие, ама имам да пътувам едни 450 км до София - леко налудничаво ми се струва да карам колата и да си правя презентацията едновременно :D
 
Последно редактирано:
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Супер са и двете презентации! С нетърпение чакам семинара утре :)
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Всички сме там, пълна зала до дупка ;)

Презентациите се очертават да са много интересни. Надявам се и другите лектори да не се изложат ;)
 
Re: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Мнение за семинара.

Голямо благодаря за презентациите, особенно за информацията поднесена от Огин и Тошков. Беше определено полезно.

И малко критика към интерактив.

Поне 90% са отишли на семинра да слушат за SEO и се знае точно кои лектори ! Никой не се интересува от вицове за копирайтъри ...
Времето за втората презентация беше крайно не достатъчно, личеше си и че Тошков се е съобразил с орязаното време и свърши бързо, но има още какво да каже.

Поздрави
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

И презентацията на Любомир Любомиров SEO копирайтинг
 
За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

За: Семинар Новите SEO правила 20.11.2012

Ето нещо от мен :) SEO TEO | Анализ на семинара “Новите SEO правила” Част 1 предполагам повечето от вас го видяха. Тези които не са, могат да видят него и този готин пост на Василена Liveblog: Новите SEO правила | Васи ли?! Обобщават се доста неща обсъждани на събитието и се надявам да е полезно :)
 

Горе