SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сео линкове

sofremonti

New member
Тъй като не ми се занимава на тоя етап със такива услуги и на жената й писна да й звънят по телефона, предлагам място за презентация на уеб мастъри на http://seouslugi.com/priateli.html На страницата се влиза от страницата за контакти, на която съм махнал всички телефони и имейли, като съм оставил само формата, която почти не се ползва.
Цената е символична 5 лева месечно, за която получавате банер или лого до 150на150 пиксела, презентация около 500 знака и един фолоу ПР3 линк към вашия сайт. Вместо 5 лева приемам и по 3 фолоу линка от сайтове в сферата на строителство, за една презентация.
Първият желаещ печели един месец безплатно, като си запазвам правото при наплив ;) да увелича или намаля цената според местонахождението на страницата.
 

Горе