SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Система за управление на онлайн реклама?

marti13

New member
Трябва ми някаква система за управление на онлайн реклама, която да може да работи с код (адсенс), картинка с урл адрес и флаш банери.

Ще я ползвам за phpBB и Wordpress платформи.

Някакви предложения?
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

Навярно търсиш нещо като OpenX
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

Навярно търсиш нещо като OpenX

А какво ще кажеш за DoubleClick?

И двете са ми непознати, и с двете ще трябва да започна от нулата...
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

А какво ще кажеш за DoubleClick?

И двете са ми непознати, и с двете ще трябва да започна от нулата...

То и дете като ти се роди почваш от нулата, но досега знаеш ли колко милиярда хора са се справили?!? Обясни подрбоно какво искаш да постигнеш с тези програми, защото ми се струва, че адаша не те разбра и те насочи към грешна посока. Искаш да си управляваш (разбирай организираш, следиш приходи от Адсенс, позиции на карета и прочие) собствените рекламни камнаии с банери на твоите сайтове или искаш да предлагаш банер реклама на външни сайтове?
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

Обясни подрбоно какво искаш да постигнеш с тези програми

Искам на мои сайтове да пускам клиентски реклами, а когато нямам конкретни поръчки за тези позиции да се въртят реклами от адсенс.
Ако имам заявка за 1 седмица, да речем, или за 100 хил. импресии, реклама с банер на клиента, да не се налага ръчно след като изтече периода да сменям кода в пхп файла и да се връщам отново към адсенс.
Също така, да мога да пускам на една рекламна позиция ротация на банери. Примерно два клиентски със заявки за по 100 хил. импресии и Адсенс. Когато стигнат до желаните импресии да спират клиентските и да остава само адсенс.

п.с. С раждането на второто дете, обаче, не почваш от нулата :)
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

п.с. С раждането на второто дете, обаче, не почваш от нулата :)

Дай Боже всеки му такава радост в живота!

Тогава ползвай OpenX-а
 
За: Система за управление на онлайн реклама?

За: Система за управление на онлайн реклама?

Слайфокс, от къде мога да го сваля този OpenX?
Предпочитам от техния сайт, че да не кача някоя вече пробита версия.
 

Горе