SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

След това?

biki

New member
Здрасти!Получих писмо от гугъл с пин код след като достигнах 10Евро.До тук всичко точно,въведох кода и това : За това.jpg - Prikachi.com споделяне на снимки в Интернет (в червеното) още е там... Може би в по-късен етап ще се разкара,не знам.Въпроса ми е след като съм въвел кода и няма поле за повторното му въвеждане това означава ли,че скоро ще ми се активира акаунта и сметката ми ще бъде вече активна.
 
За: След това?

За: След това?

Погледни в настройки на профила-> настройки на плащане да не си сложил Самозадържане.
Трябва да е Моля, изпращайте ми плащанията месечно. Ако е така, всичко е наред и когато натрупаш 70 евро, в следващия месец, около 24-25 дата в раздел Плащания ще видиш че имаш извършено плащане.
 
За: След това?

За: След това?

Да пише: Самозадържане:?Моля, изпращайте ми плащанията месечно
Значи всичко е точно :)
 
За: След това?

За: След това?

Ако вече не ти е червено полето, а жълто, следва да натрупаш минималната сума и да чакаш подробности за изплатената сума. Иначе по принцип трябва от Настройки на профила > Самозадържане - да премахнеш отметката от "Задържане на плащанията" и да приложиш промените, естествено след като вече си избрал метод на плащане и месечно.
 
За: След това?

За: След това?

Вече всичко е точно.Благодаря на всички за мненията! : )
 

Горе